ROSA HERBAL Pigment Booster® Balm
search
  • ROSA HERBAL Pigment Booster® Balm

ROSA HERBAL Pigment Booster® Balm

40,00 €
Doba dodania pracovné 1- 2 dni
8 ks

ROSA HERBAL Pigment Booster® Balm - zmäkčovač kože na tetovanie a permamentný makeup

Množstvo

Popis

Booster BALZAM
Objem 50ml.
PIGMENT BOOSTER® BALM špeciálny balzam, ktorý urýchľuje implantáciu pigmentov
ZLOŽENIE:
PIGMENT BOOSTER® COMPLEX 1
- Špeciálna kombinácia zložiek, ktoré spolu tvoria kompozíciu pre synergické spolunažívanie. Výsledkom je kvalitatívna zmena stavu pokožky, ktorá umožňuje účinnejšie a rýchlejšie prenikanie pigmentov.
BAMBUCKÉ MASLO, AVOKÁDOVÝ OLEJ, VITAMÍN E, ORGANICKÝ ARGANOVÝ OLEJ, ÉTERICKÝ OLEJ Z ČAJOVNÍKA, LEVANDUĽOVÝ ÉTERICKÝ OLEJ
POPIS:
Balzam so špeciálnym zložením, obsahujúci komplex Pigment Booster 1, ktorý urýchľuje prienik pigmentov. Účinok komplexu 1 Pigment Booster® na pokožku s tetovaním je jedinečný, dodáva pokožke ideálny stav bez ohľadu na typ pleti, ktorý je najoptimálnejší na implantáciu pigmentov. Má zvláčňujúci, hydratačný a vitalizujúci účinok, vďaka ktorému je pokožka pružná. Zjemňuje povrch PMU a pomáha vytvárať jednotný odtieň. Pri použití počas liečby pokožka vďaka svojim špeciálnym látkam nevyschne, pokožku nedráždi a urýchľuje celý proces. Vďaka tomu je pokožka vnímavejšia, čím sa pigmentom uľahčuje rovnomerné vstúpenie do pokožky bez zbytočného narušenia pokožky. Umožňuje kvalitnú prácu a skracuje pracovný tok. Liečebný proces tak môže byť plynulejší a zaisťuje krajší konečný výsledok. 100% prírodná kozmetika, obsahuje iba prírodné rastlinné prísady.
VYUŽITIE:
Počas pigmentácie naneste niekoľkokrát na tetovanú pokožku a oblasť okolo nej. Vďaka svojim zložkám sa rýchlo vstrebáva do pokožky a v krátkom čase ju privádza do oveľa lepšieho stavu, ako je jej normálny stav. Pred pokračovaním v práci jemne utrite balzam, ktorý zostal na povrchu pokožky. Napríklad pri mikropigmentáciu obočia, keď pracujete po stranách striedavo /raz na jednej strane, potom na druhej strane/, keď pracujete na jednej strane, naneste na druhú stranu balzam s posilňovačom a nechajte pôsobiť. Rovnaký systém možno použiť na tetovanie očných viečok, pier a tela. Môže sa efektívne používať na tvári (viečka, obočie, pery) a v akejkoľvek časti tela počas tetovania, má vynikajúci účinok na všetky typy pleti, bez výnimky.
ÚČINOK:
Koža sa počas tetovania stáva podráždene, sucho a krehko, kvôli častému stieraniu a používaniu anestetických prípravkov. Balzam na pigmenty posilňuje pokožku a mení ju na hodvábnu, zamatovú a elastickú, takže ihla nezničí pokožku, ale vytvára krásne pravidelné mikroskopické otvory. Výsledkom je, že pokožka sa stáva vnímavejšou, nevytvára intenzívne tkanivové tekutiny, takže môžeme vytvárať krajšie a rýchlejšie práce. Okrem toho má mnoho zložiek podporujúcich hojenie rán a protizápalové účinky, čím podporuje hygienický proces tetovania.

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Máte otázky? Opýtajte sa nás.

Hanami asistentka Lenka

  • - produktové poradenstvo
  • - objednávky
  • - informácie k zásielkám
  • - reklamácie
volajte
+421 944 588 124

(sme Vám k dispozícii počas pracovných dní od 10:00 do 17:00)

Píšte:

kontaktovať cez formulár