WHITE SOAP - ROSA HERBAL biele mydlo
search
  • WHITE SOAP - ROSA HERBAL biele mydlo

WHITE SOAP - ROSA HERBAL biele mydlo

20,00 €
Doba dodania pracovné 1- 2 dni
7 ks

ROSA HERBAL Biele mydlo - koncentrát, čistiace mlieko na permanentný makeup s hydratačným a výživným účinkom

Množstvo

Popis

ZLOŽENIE
Ryžový olej - Výnimočne dobrý antioxidant, pôsobí regeneračne proti starnutiu, ľahko preniká do pokožky, rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva na pokožke mastný pocit. Stimuluje krvný obeh v pokožke, zlepšuje štruktúru a chráni pokožku pred škodlivými vplyvmi prostredia (UV žiarenie, znečisťujúce látky). Má priaznivý účinok na všetky typy pleti, obzvlášť produkt oceníte u pokožky náchylnej k podráždeniu, pri PMU očných viečok na opuchnuté oči.

Organický kokosový olej - Tento cenný olej sa získa lisovaním za studena zo 100% organicky pestovaného kokosového orecha. Má hydratačný, výživný, upokojujúci, zvláčňujúci, zmäkčujúci, antioxidačný a protizápalový účinok, prispieva k obnove hydrolipidickej vrstvy. Pomáha obnoviť rovnováhu popraskanej, šupinatej, suchej, tukovej a / alebo vodnatej pokožky.

Mangové maslo - Mangánové maslo je bohaté na polyfenoly a fytosteroly. Získava sa zo semien ovocia bez použitia chemických procesov, iba lisovaním a mechanickou extrakciou. Má zvláčňujúci, hydratačný, antioxidačný a hydratačný účinok na pokožku, regeneruje hydrolipidickú vrstvu. Odporúča sa pre všetky typy pleti, najmä pre suchú, odlupujúcu sa pokožku. Má priaznivé účinky na bledú, neživú, suchú, zvrásnenú, drsnú, popraskanú pokožku a na pokožku poškodenú vonkajšími faktormi. Pomáha obnoviť pružnosť pokožky.
Kyselina mliečna - napomáha regenerácii pleti, zlepšuje štruktúru pokožky, hydratuje, odlupuje, zbavuje pokožku od znečisťujúcich látok, podporuje zdravú flóru pokožky.

POPIS
Čistiace mlieko na pokožku, ktoré odstraňuje z pokožky znečisťujúce látky, make-up a pigmentové zvyšky. Má hydratačný, vyrovnávací a upokojujúci účinok. Odporúča sa používať v prípade mastnej pleti a pre špecialistov PMU pred, počas a po ošetrení PMU na čistenie pokožky bez toho, aby došlo k podráždeniu. Pomáha predchádzať zápalom a podporuje proces hojenia rán. Počas PMU, tetovania tela alebo pigmentácie vlasovej pokožky umožňuje rýchle a šetrné odstránenie prebytočného pigmentu. 100% prírodná kozmetika, obsahuje iba prírodné rastlinné prísady.

VYUŽITIE
Pred ošetrením PMU, počas neho a po ňom očistite pokožku. Nalejte malé množstvo mlieka na vlhký bavlnený alebo vatový tampón, alebo utierku a utrite pokožku, ktorá sa má vyčistiť. Nenahrádza dezinfekciu pokožky. Môže sa aplikovať na akúkoľvek časť tváre alebo tela.

EFEKT
Upokojuje a hydratuje pokožku, posilňuje bunkové steny, chráni pred voľnými radikálmi, a preto pôsobí proti starnutiu pleti. Vďaka svojim zložkám má antivírusové, antibakteriálne a antimykotické vlastnosti, chráni pred infekciami a zápalmi. Pomáha hojiť rany a urýchľuje uzatváranie rán. Odstraňuje nielen nečistoty, ale aj nahromadený tuk z povrchu pokožky. Táto funkcia je obzvlášť užitočná pre mastnú a lesklú pokožku. Vyživuje pokožku prostredníctvom vysokého obsahu vitamínov a minerálov.

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Máte otázky? Opýtajte sa nás.

Hanami asistentka Lenka

  • - produktové poradenstvo
  • - objednávky
  • - informácie k zásielkám
  • - reklamácie
volajte
+421 944 588 124

(sme Vám k dispozícii počas pracovných dní od 10:00 do 17:00)

Píšte:

kontaktovať cez formulár