After Care balzam na obočie

 6,50 vrátane DPH

balzám na domáce ošetrenie tetovaného obočia a pier
objem 10ml

ZLOŽENIE

BAMBUCKÉ MASLO
Má nespočetné pozitívne účinky na pokožku, okrem výživných, ochranných, zvlhčujúcich a hojivých účinkov je tiež protizápalový, upokojuje podráždenie, znižuje začervenanie, regeneruje pokožku, stimuluje tvorbu pokožky, má antibakteriálne a hojivé účinky, stimuluje tvorbu kolagénu , zabraňuje príznakom starnutia.

KAKAOVÉ MASLO
Nachádza sa v mnohých kozmetických výrobkoch vďaka vysokej nutričnej hodnote a vysokému obsahu polyfenolov, antioxidantov a vitamínov. Má jemnú, výraznú vôňu, veľmi príjemnú štruktúru s množstvom priaznivých účinkov na pokožku. Zmäkčuje a vyživuje pokožku, zlepšuje jej štruktúru, má vysoké antioxidačné vlastnosti, ktoré vytvárajú silný účinok proti starnutiu, pomáhajú regenerovať hydrolipidovú vrstvu a udržiavať jej pružnosť, posilňujú ochrannú bariéru pokožky, zabraňujú dehydratácii a spomaľujú výskyt vrások. Urýchľuje proces regenerácie a posilňuje odolnosť pokožky.

VČELÍ VOSK
Už dlho sa používa ako kozmetická a lekárska zložka. Dodáva pokožke pocit pružnosti a hodvábu, zvyšuje jej štruktúru a pružnosť, má upokojujúci účinok. Pomáha pokožke udržiavať vlhkosť. Vytvára jemnú tenkú vrstvu na pokožke a chráni ju.

RASTLINNÉ OLEJE
Ako je jojobový olej, avokádový olej, olej zo pšeničných klíčkov, mandľový olej, babasový olej, macadamský olej, arganový olej … atď. Táto kompozícia bola vyrobená z rastlinných olejov, ktoré spolu synergicky posilňujú účinok každého druhého – vyživujú, ošetrujú pokožku a čerstvé tetovanie. Chránia pokožku pred dehydratáciou, udržiavajú rovnováhu v hydrolipidickej vrstve, robia pokožku zvláčňujúcu, zamatovú a vyživujúcu do hĺbky, pomáhajú zachovávať pružnosť pokožky a uľahčujú prenikanie ďalších aktívnych zložiek do pokožky.

VITAMÍN E
silný antioxidant a ochrana buniek, účinný prostriedok proti starnutiu, proti vráskam, má protizápalový účinok, udržuje hydratáciu a elasticitu pokožky, prispieva k udržiavaniu hydrolipidovej vrstvy pokožky, pomáha pri tvorbe epitelu má regeneračný účinok a napomáha hojeniu rán.

LEVANDUĽOVÝ ESENCIÁLNY OLEJ
má protizápalové účinky, pomáha pri uzatváraní a hojení rán, je prospešný pri akné a ekzémoch. Je to upokojujúce, protizápalové, antibakteriálne, protiplesňové činidlo, ktoré reguluje produkciu mazu a dodáva pokožke zamatovú jemnosť.

ÉTERICKÝ OLEJ Z ČAJOVNÍKA
má čistiace a dezinfekčné účinky. Medzi jeho výnimočné vlastnosti patrí široké spektrum antivírusových, baktericídnych a fungicídnych účinkov. Pomáha vytvárať celkovú hygienu pokožky a chráni pred super infekciou. Jeho dôležitou vlastnosťou je, že obsahuje približne 100 zlúčenín, vďaka ktorým má skutočne silný liečivý účinok.

POPIS
balzam po ošetrení je k dispozícii v dvoch rôznych formách, v kelímku a vo forme rúžu. Je to špeciálny produkt, ktorý slúži ako starostlivosť o čerstvé PMU obočie a pery a na tetovanie tela. Vďaka svojim rastlinným zložkám, vysokému obsahu vitamínu E a balzamu, voskovej konzistencii vyživuje a chráni tetovaný povrch. Zvlhčuje, zvláčňuje pokožku a vytvára na pokožke vrstvu, čím chráni tetovanie. Umožňuje maximálnu implantáciu pigmentu do pokožky a hladké hojenie po ošetrení PMU.

VYUŽITIE
tento balzam naneste na tetovanie niekoľkokrát počas dňa, počas 7-10 dní. Najskôr jemne očistite povrch tetovania vlhkou bavlnenou utierkou, aby na nej nezaschla tekutina z tkaniva, potom na tetovanie naneste balzam po ošetrení. Naneste tenkú vrstvu. Tetovanie nesmie vyschnúť, pretože suché chrasty môžu vytiahnuť pigmenty z pokožky, preto je dôležité balzam používať niekoľkokrát denne. Skontrolujte a použite aspoň každé 3 – 4 hodiny na tetovanie. Nie je vhodný na následnú starostlivosť o PMU na očné linky, nesmie sa dostať do očí. Na starostlivosť o očné linky PMU sa odporúča používať krém Eyeliner After Care.

ÚČINOK
zmäkčuje, zvlhčuje a regeneruje tetovaný povrch, zaisťuje zamatový povrch, pomáha zmierňovať podráždenie a opuch. Uľahčuje dokonalú implantáciu pigmentov do pokožky, čím prispieva k maximálnej stálosti a dokonalosti tetovania. Okrem toho má niekoľko prísad s liečivými účinkami na hojenie rán, antiinfekčné a protizápalové účinky, čím napomáha hygiene tetovania.

Na sklade

Ahoj kalkulačka
Katalógové číslo: 65 Kategórie:

Popis

AFTER CARE BALM – balzám na domáce ošetrenie tetovaného obočia.
Objem 10 ml.
🌀 ZLOŽENIE:
✔️BAMBUCKÉ MASLO
– Má nespočetné pozitívne účinky na pokožku, okrem výživných, ochranných, zvlhčujúcich a hojivých účinkov je tiež protizápalový, upokojuje podráždenie, znižuje začervenanie, regeneruje pokožku, stimuluje tvorbu pokožky, má antibakteriálne a hojivé účinky, stimuluje tvorbu kolagénu , zabraňuje príznakom starnutia.
✔️KAKAOVÉ MASLO
– Nachádza sa v mnohých kozmetických výrobkoch vďaka vysokej nutričnej hodnote a vysokému obsahu polyfenolov, antioxidantov a vitamínov. Má jemnú, výraznú vôňu, veľmi príjemnú štruktúru s množstvom priaznivých účinkov na pokožku. Zmäkčuje a vyživuje pokožku, zlepšuje jej štruktúru, má vysoké antioxidačné vlastnosti, ktoré vytvárajú silný účinok proti starnutiu, pomáhajú regenerovať hydrolipidovú vrstvu a udržiavať jej pružnosť, posilňujú ochrannú bariéru pokožky, zabraňujú dehydratácii a spomaľujú výskyt vrások. Urýchľuje proces regenerácie a posilňuje odolnosť pokožky.
✔️VČELÍ VOSK
– Už dlho sa používa ako kozmetická a lekárska zložka. Dodáva pokožke pocit pružnosti a hodvábu, zvyšuje jej štruktúru a pružnosť, má upokojujúci účinok. Pomáha pokožke udržiavať vlhkosť. Vytvára jemnú tenkú vrstvu na pokožke a chráni ju.
✔️RASTLINNÉ OLEJE
– Ako je jojobový olej, avokádový olej, olej zo pšeničných klíčkov, mandľový olej, babasový olej, macadamský olej, arganový olej … atď. Táto kompozícia bola vyrobená z rastlinných olejov, ktoré spolu synergicky posilňujú účinok každého druhého – vyživujú, ošetrujú pokožku a čerstvé tetovanie. Chránia pokožku pred dehydratáciou, udržiavajú rovnováhu v hydrolipidickej vrstve, robia pokožku zvláčňujúcu, zamatovú a vyživujúcu do hĺbky, pomáhajú zachovávať pružnosť pokožky a uľahčujú prenikanie ďalších aktívnych zložiek do pokožky.
✔️VITAMÍN E
– Silný antioxidant a ochrana buniek, účinný prostriedok proti starnutiu, proti vráskam, má protizápalový účinok, udržuje hydratáciu a elasticitu pokožky, prispieva k udržiavaniu hydrolipidovej vrstvy pokožky, pomáha pri tvorbe epitelu má regeneračný účinok a napomáha hojeniu rán.
✔️LEVANDUĽOVÝ ESENCIÁLNY OLEJ
– Má protizápalové účinky, pomáha pri uzatváraní a hojení rán, je prospešný pri akné a ekzémoch. Je to upokojujúce, protizápalové, antibakteriálne, protiplesňové činidlo, ktoré reguluje produkciu mazu a dodáva pokožke zamatovú jemnosť.
✔️ÉTERICKÝ OLEJ Z ČAJOVNÍKA
– Má čistiace a dezinfekčné účinky. Medzi jeho výnimočné vlastnosti patrí široké spektrum antivírusových, baktericídnych a fungicídnych účinkov. Pomáha vytvárať celkovú hygienu pokožky a chráni pred super infekciou. Jeho dôležitou vlastnosťou je, že obsahuje približne 100 zlúčenín, vďaka ktorým má skutočne silný liečivý účinok.
🌀 POPIS:
Balzam po ošetrení je k dispozícii v dvoch rôznych formách, v kelímku a vo forme rúžu. Je to špeciálny produkt, ktorý slúži ako starostlivosť o čerstvé PMU obočie a pery a na tetovanie tela. Vďaka svojim rastlinným zložkám, vysokému obsahu vitamínu E a balzamu, voskovej konzistencii vyživuje a chráni tetovaný povrch. Zvlhčuje, zvláčňuje pokožku a vytvára na pokožke vrstvu, čím chráni tetovanie. Umožňuje maximálnu implantáciu pigmentu do pokožky a hladké hojenie po ošetrení PMU.
🌀 VYUŽITIE:
Tento balzam naneste na tetovanie niekoľkokrát počas dňa, počas 7-10 dní. Najskôr jemne očistite povrch tetovania vlhkou bavlnenou utierkou, aby na nej nezaschla tekutina z tkaniva, potom na tetovanie naneste balzam po ošetrení. Naneste tenkú vrstvu. Tetovanie nesmie vyschnúť, pretože suché chrasty môžu vytiahnuť pigmenty z pokožky, preto je dôležité balzam používať niekoľkokrát denne. Skontrolujte a použite aspoň každé 3 – 4 hodiny na tetovanie. Nie je vhodný na následnú starostlivosť o PMU na očné linky, nesmie sa dostať do očí. Na starostlivosť o očné linky PMU sa odporúča používať krém Eyeliner After Care.
🌀 ÚČINOK:
Zmäkčuje, zvlhčuje a regeneruje tetovaný povrch, zaisťuje zamatový povrch, pomáha zmierňovať podráždenie a opuch. Uľahčuje dokonalú implantáciu pigmentov do pokožky, čím prispieva k maximálnej stálosti a dokonalosti tetovania. Okrem toho má niekoľko prísad s liečivými účinkami na hojenie rán, antiinfekčné a protizápalové účinky, čím napomáha hygiene tetovania.