Pigment Booster® Balm

 20,50 vrátane DPH

špecialny balzam, ktorý urýchľuje implantáciu pigmentov
objem 50ml

Na sklade

Ahoj kalkulačka
Katalógové číslo: 62 Kategórie:

Popis

Booster BALZAM ®️🥑🌱🧫
Objem 50ml.
PIGMENT BOOSTER® BALM špeciálny balzam, ktorý urýchľuje implantáciu pigmentov
🌀 ZLOŽENIE:
✔️PIGMENT BOOSTER® COMPLEX 1
– Špeciálna kombinácia zložiek, ktoré spolu tvoria kompozíciu pre synergické spolunažívanie. Výsledkom je kvalitatívna zmena stavu pokožky, ktorá umožňuje účinnejšie a rýchlejšie prenikanie pigmentov.
✔️BAMBUCKÉ MASLO
– Má nespočetné pozitívne účinky na pokožku, okrem výživných, ochranných, zvlhčujúcich a hojivých účinkov je tiež protizápalový, upokojuje podráždenie, znižuje začervenanie, regeneruje pokožku, stimuluje tvorbu pokožky, má antibakteriálne a hojivé účinky, stimuluje tvorbu kolagénu , zabraňuje príznakom starnutia.
✔️AVOKÁDOVÝ OLEJ
-Má upokojujúci, zvláčňujúci, zvlhčujúci a regeneračný účinok, zlepšuje štruktúru pokožky, spomaľuje starnutie pokožky tým, že chráni jej antioxidačný obsah proti voľným radikálom, má sťahujúci účinok na rany, upokojuje zápalové reakcie a svrbenie, reguluje priepustnosť buniek, je účinný pre neživú, vrásčitú, zrelú a suchú, olupujúcu sa pokožku a má vynikajúci výživný účinok na citlivú alebo tenkú pokožku a na podobnú oblasť okolo očí.
✔️VITAMÍN E
– Silný antioxidant a ochrana buniek, účinný prostriedok proti starnutiu, proti vráskam, má protizápalový účinok, udržuje hydratáciu a elasticitu pokožky, prispieva k udržiavaniu hydrolipidovej vrstvy pokožky, pomáha pri tvorbe epitelu má regeneračný účinok a napomáha hojeniu rán.
✔️ORGANICKÝ ARGANOVÝ OLEJ
– Cenný olej bohatý na fytosteroly a antioxidanty, má výživný a regeneračný účinok, tlmí starnutie pokožky, poskytuje pevnejší, hladší vzhľad pokožky a uľahčuje hojenie rán.
✔️ÉTERICKÝ OLEJ Z ČAJOVNÍKA
– Má čistiace a dezinfekčné účinky. Medzi jeho výnimočné vlastnosti patrí široké spektrum antivírusových, baktericídnych a fungicídnych účinkov. Pomáha vytvárať celkovú hygienu pokožky a chráni pred super infekciou. Jeho dôležitou vlastnosťou je, že obsahuje približne 100 zlúčenín, vďaka ktorým má skutočne silný liečivý účinok.
✔️LEVANDUĽOVÝ ÉTERICKÝ OLEJ
– Má protizápalové účinky, pomáha pri uzatváraní a hojení rán, je prospešný pri akné a ekzémoch. Je to upokojujúce, protizápalové, antibakteriálne, protiplesňové činidlo, ktoré reguluje produkciu mazu a dodáva pokožke zamatovú jemnosť.
🌀 POPIS:
Balzam so špeciálnym zložením, obsahujúci komplex Pigment Booster 1, ktorý urýchľuje prienik pigmentov. Účinok komplexu 1 Pigment Booster® na pokožku s tetovaním je jedinečný, dodáva pokožke ideálny stav bez ohľadu na typ pleti, ktorý je najoptimálnejší na implantáciu pigmentov. Má zvláčňujúci, hydratačný a vitalizujúci účinok, vďaka ktorému je pokožka pružná. Zjemňuje povrch PMU a pomáha vytvárať jednotný odtieň. Pri použití počas liečby pokožka vďaka svojim špeciálnym látkam nevyschne, pokožku nedráždi a urýchľuje celý proces. Vďaka tomu je pokožka vnímavejšia, čím sa pigmentom uľahčuje rovnomerné vstúpenie do pokožky bez zbytočného narušenia pokožky. Umožňuje kvalitnú prácu a skracuje pracovný tok. Liečebný proces tak môže byť plynulejší a zaisťuje krajší konečný výsledok. 100% prírodná kozmetika, obsahuje iba prírodné rastlinné prísady.
🌀 VYUŽITIE:
Počas pigmentácie naneste niekoľkokrát na tetovanú pokožku a oblasť okolo nej. Vďaka svojim zložkám sa rýchlo vstrebáva do pokožky a v krátkom čase ju privádza do oveľa lepšieho stavu, ako je jej normálny stav. Pred pokračovaním v práci jemne utrite balzam, ktorý zostal na povrchu pokožky. Napríklad pri mikropigmentáciu obočia, keď pracujete po stranách striedavo /raz na jednej strane, potom na druhej strane/, keď pracujete na jednej strane, naneste na druhú stranu balzam s posilňovačom a nechajte pôsobiť. Rovnaký systém možno použiť na tetovanie očných viečok, pier a tela. Môže sa efektívne používať na tvári (viečka, obočie, pery) a v akejkoľvek časti tela počas tetovania, má vynikajúci účinok na všetky typy pleti, bez výnimky.
🌀 ÚČINOK:
Koža sa počas tetovania stáva podráždene, sucho a krehko, kvôli častému stieraniu a používaniu anestetických prípravkov. Balzam na pigmenty posilňuje pokožku a mení ju na hodvábnu, zamatovú a elastickú, takže ihla nezničí pokožku, ale vytvára krásne pravidelné mikroskopické otvory. Výsledkom je, že pokožka sa stáva vnímavejšou, nevytvára intenzívne tkanivové tekutiny, takže môžeme vytvárať krajšie a rýchlejšie práce. Okrem toho má mnoho zložiek podporujúcich hojenie rán a protizápalové účinky, čím podporuje hygienický proces tetovania.