Pigment Booster® Oilgel

 20,50 vrátane DPH

špeciálny olejový gél, ktorý urýchľuje implantáciu pigmentov
objem 50ml

Na sklade

Ahoj kalkulačka
Katalógové číslo: 63 Kategórie:

Popis

Booster olejový gél ®️🍃🌼🌸
Objem 50 ml.
PIGMENT BOOSTER® OILGEL – Špeciálny olejový gél, ktorý urýchľuje implantáciu pigmentov
🌀 ZLOŽENIE:
✔️PIGMENT BOOSTER® COMPLEX 2
– Špeciálna kombinácia zložiek, ktoré spolu tvoria kompozíciu pre synergické spolunažívanie. Výsledkom je kvalitatívna zmena stavu pokožky, ktorá umožňuje účinnejšie a rýchlejšie prenikanie pigmentov.
✔️NECHTÍKOVÝ OLEJ
– Olej z nechtíka je dobre známy protizápalový a upokojujúci olej. Je účinný pri liečbe krehkej, zvrásnenej, starnúcej pokožky, pri upokojovaní podráždenej pokožky, pri ošetrovaní citlivej pokožky alebo pokožky, ktorá je náchylná k začervenaniu, ekzémom alebo spáleniu od slnka. Vďaka svojej antioxidačnej povahe má protizápalové, baktericídne, dezinfekčné, adstringentné účinky. Neutralizuje voľné radikály. Pomáha pri tvorbe epidermy a hojení rán.
✔️OLIVOVÝ OLEJ
– Výživný, zvlhčujúci a zvláčňujúci účinok má priaznivý vplyv na pokožku. Chráni pokožku a spomaľuje starnutie pokožky. Obsahuje polyfenoly, fytosteroly a vitamín E. Vďaka svojej antioxidačnej povahe chráni pokožku pred účinkami škodlivých voľných radikálov, zabraňuje starnutiu pokožky. Pôsobí v hlbších vrstvách pokožky, udržuje vodnú rovnováhu pokožky. Má mierny protizápalový, upokojujúci účinok, odstraňuje začervenanie a podráždenie a toleruje ho dokonca aj tá najcitlivejšia pokožka.
✔️ LEVANDUĽOVÝ ESENCIÁLNY OLEJ
– Má protizápalové účinky, pomáha pri uzatváraní a hojení rán, je prospešný pri akné a ekzémoch. Je to upokojujúce, protizápalové, antibakteriálne, protiplesňové činidlo, ktoré reguluje produkciu mazu a dodáva pokožke zamatovú jemnosť.
✔️ ESENCIÁLNY OLEJ Z HARMANČEKA
– Je upokojujúci a protizápalový, vhodný na starostlivosť o podráždenú pokožku s ekzémom, psoriázou alebo žihľavkou, upokojuje začervenanie kože, zmierňuje alergické reakcie, obnovuje rovnováhu pokožky, regeneruje a čistí.
🌀 POPIS:
Olejový gél so špeciálnym obsahom obsahujúci komplex Pigment Booster 2, ktorý urýchľuje implantáciu pigmentov. Účinok komplexu Pigment Booster® Complex 2 na tetovanú pokožku je jedinečný, dodáva pokožke ideálny stav bez ohľadu na typ pleti, ktorý je najoptimálnejší na implantáciu pigmentov. Má zvláčňujúci, hydratačný a vitalizujúci účinok, vďaka ktorému je pokožka pružná. Zjemňuje povrch PMU a pomáha vytvárať jednotný odtieň. Pri použití počas liečby pokožka vďaka svojim špeciálnym látkam nevyschne, pokožku nedráždi a urýchľuje celý proces. Vďaka tomu je pokožka vnímavejšia, čím sa pigmentom uľahčuje rovnomerné vstúpenie do pokožky bez zbytočného narušenia pokožky. Umožňuje kvalitnú prácu a skracuje pracovný tok. Liečebný proces tak môže byť plynulejší a zaisťuje krajší konečný výsledok. 100% prírodná kozmetika, obsahuje iba prírodné rastlinné prísady.
🌀 VYUŽITIE:
Počas pigmentácie naneste niekoľkokrát na tetovanú pokožku a oblasť okolo nej. Vďaka svojim zložkám sa rýchlo vstrebáva do pokožky a v krátkom čase ju privádza do oveľa lepšieho stavu, ako je jej normálny stav. Pred pokračovaním v práci jemne utrite balzam, ktorý zostal na povrchu pokožky. Napríklad pri mikropigmentáciu obočia, keď pracujete po
stranách striedavo /raz na jednej strane, potom na druhej strane/, keď pracujete na jednej strane, naneste na druhú stranu balzam s posilňovačom a nechajte pôsobiť. Rovnaký systém možno použiť na tetovanie očných viečok, pier a tela. Môže sa efektívne používať na tvári (viečka, obočie, pery) a v akejkoľvek časti tela počas tetovania, má vynikajúci účinok na všetky typy pleti, bez výnimky.
🌀 ÚČINOK:
Koža sa počas tetovania stáva podráždene, sucho a krehko, kvôli častému stieraniu a používaniu anestetických prípravkov. Balzam na pigmenty posilňuje pokožku a mení ju na hodvábnu, zamatovú a elastickú, takže ihla nezničí pokožku, ale vytvára krásne pravidelné mikroskopické otvory. Výsledkom je, že pokožka sa stáva vnímavejšou, nevytvára intenzívne tkanivové tekutiny, takže môžeme vytvárať krajšie a rýchlejšie práce. Okrem toho má mnoho zložiek podporujúcich hojenie rán a protizápalové účinky, čím podporuje hygienický proces tetovania.