Microblading

Microblading & PMU línia je určená na pigmentáciu obočia pomocou metódy microblading a manuálnych techník. Pigmenty z tejto línie obsahujú ideálny vzorec  na vykonanie pigmentácie uvedených techník. Chĺpky vykonané pomocou čepieľky sú perfektne pigmentované a po zahojení zostanú tenké a ostré (ak použijeme správnu techniku).

Do jednotlivých pigmentov je možné pridať pigment Cider, má 3 výhody použitia: – samostatne ho možno použiť ako korekčný pigment na neutralizovanie sivých, modrých a fialových obočí. Pridať do akejkoľvek farby na dosiahnutie teplejšieho odtieňa (stačí 1 kvapka). Pridaním väčšieho množstva Cideru k inému pigmentu alebo pigmentom (možnosť vzájomne miešat a vytvoriť vlastný odtieň) získate jemnejší a svetlejší odtieň.

Pigmenty z rady určenej na microblading sú husté a výborne držia na čepielke. Nie sú vhodné na strojové techniky kvôli hustej konzistencii. Možno však s nimi vykonávať manual shading. Počas výkonu nepoužívajte anestetikum obsahujúce tetrakain. Môže narušit výslednu pigmentáciu – farebnú stabilitu.