Romance - HANAMI LIPS LINE
search
  • Romance - HANAMI LIPS LINE

Romance - HANAMI LIPS LINE

78,00 €
Doba dodania pracovné 1- 2 dni
3 ks

LIPS LINE - Romance - pasteovo ružový pigment na pery v chladných tónoch 

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Popis

Jemná, pastelová ružová v chladných tónoch. Ideálna pre aquqarell, ombre, 3D techniky (zosvetlenie). Ideálna na použite na pigmentáciu pier v nahých /nude farbách so studenými odtieňmi s prídavkom Virgin. Ak sa použije samostatne, bude ideálna pre zrelú pleť a pre klientky s jasným začervenaním pier. Pre zintenzívnenie farby je možné kombinovať aj s Juicy pink, Orchid, Bolero. 

Objem: 10 ml

Pigmenty sa vyznačujú najvyššou mierou bezpečnosti zloženia a farmakologickej čistoty, bez alergénov, parabénov, alkoholu, kovov a dráždivých látok. Sú vyrobené namodernejšou technológiou v Nemecku a majú hneď niekoľko patentov, čo ich odlišuje od konkurencie. Azda najdôležitejším je AZO bezpečné pre odstránenie laserom a bez vniku karcinogénov, ASS technológia, ktorá zabezpečuje viac farby v koži aj pri komplikovanej pleti a Novoxx technológia, ktorá zabezpečuje expresne rýchle a komfortné hojenie, mikrobiálnu stalitu a žiarivé stabilné dlhotrvácne farby. Na Hanami pigmenty sa môžete spoľahnúť. Sú perfektnou voľbou ako pre začiatočníkov, tak pre profesionálov. Ak vám záleži na bezpečnosti a zdarví klientiek, voľte len certifikované pigmenty (REACH) z európskych zdrojov. Ak vám záleží na vašej reputácii, voľte stabilné kvalitné pigmenty, bez nežiadúcich farebných zmien s dlhou trvanlivosťou.

ZLOŽENIE: AQUA, CI 77891, PROPYLÉN GLYKOL, GLYCERÍN, EXTRAKT HAMAMELIS VIRGINIANA, CI 56110, Fosforečnan sodný vápenatý, PEG-8, CI 561170, SHELLAC, POLYSORBATE 80, CI 51345, CI 561300, CI 77266

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Každý pigment má svoju unikátnu šaržu a bezpečnostný list, kde nájdete všetky informácie o obsahu jednotlivých zložiek a testoch.


NAŠE PIGMENTY SÚ HYBRIDNÉ. Obsahujú starostlivo vyberanú zmes organických a anorganických farbív, pre bezpečnosť a sýte výsledky s dlhou životnosťou, bez nežiadúcich farebných zmien.

Máte otázky? Opýtajte sa nás.

Hanami asistentka Lenka

  • - produktové poradenstvo
  • - objednávky
  • - informácie k zásielkám
  • - reklamácie
volajte
+421 944 588 124

(sme Vám k dispozícii počas pracovných dní od 10:00 do 17:00)

Píšte:

kontaktovať cez formulár