HANAMI EYELINER - Warm Black
search
  • HANAMI EYELINER - Warm Black

HANAMI EYELINER - Warm Black

78,00 €
Doba dodania pracovné 1- 2 dni
6 ks

EYELINER - Warm Black - hlboká čierna bez migrácie - čierny pigment na očné linky a viečka 

Množstvo

Popis

Unikátny čierny pigment s teplým odtieňom, ktorý po zahojení dáva krásnu hlbokú čiernu farbu. Skutočná hlboká čierna bez migrácie ! 

Pigmentovanie s ním je jednoduché a rýchle, pretože Warm Black má ideálnu konzistenciu, takže pigment ľahko preteká ihlou. Pri silne prekrvených, chladných tónoch očných viečok môžete navyše použiť korekčný pigment na zateplenie - Ginger.

Odtieň: čierna s teplým odtieňom 

Nemigruje. Používa sa na očné viečka - linky / tieňované linky.

Pigment je určený na kožu - na očné viečka. Spĺňa REACH 2022.

Pigmenty sa vyznačujú najvyššouu mierou bezpečnosti zloženia a farmakologickej čistoty, bez alergénov, parabénov, alkoholu, kovov a dráždivých látok. Sú vyrobené namodernejšou technológiou v Nemecku a majú hneď niekoľko patentov, čo ich odlišuje od konkurencie. Azda najdôležitejším je AZO bezpečné pre odstránenie laserom a bez vniku karcinogénov, ASS technológia, ktorá zabezpečuje viac farby v koži aj pri komplikovanej pleti a Novoxx technológia, ktorá zabezpečuje expresne rýchle a komfortné hojenie, mikrobiálnu stalitu a žiarivé stabilné dlhotrvácne farby. Na Hanami pigmenty sa môžete spoľahnúť. Sú perfektnou voľbou ako pre začiatočníkov, tak pre profesionálov. Ak vám záleži na bezpečnosti a zdarví klientiek, voľte len certifikované pigmenty (REACH) z európskych zdrojov. Ak vám záleží na vašej reputácii, voľte stabilné kvalitné pigmenty, bez nežiadúcich farebných zmien s dlhou trvanlivosťou.

ZLOŽENIE:

AQUA, CI 77266, PROPYLÉN GLYKOL, GLYCERÍN; VÁPNIKOVÝ EXTRAKT HAMAMELIS VIRGINIANA FOSFOSILIKÁT SODNÝ, PEG-8, SHELLAC, POLYSORBATE 80

Objem: 10 ml

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Každý pigment má svoju unikátnu šaržu a bezpečnostný list, kde nájdete všetky informácie o obsahu jednotlivých zložiek a testoch.


NAŠE PIGMENTY SÚ HYBRIDNÉ. Obsahujú starostlivo vyberanú zmes organickýcha anorganických farbív pre bezpečnosť a sýte výsledky s dlhou životnosťou bez nežiadúcichfarebných zmien.

Máte otázky? Opýtajte sa Dagmar.

Profesionálnej školiteľky PMU

V pracovné dni som tu pre vás od 10:00 do 16:00. Rada zodpoviem na Vaše otázky.