HANAMI Eyeliner farebný pigment  - Levander
search
  • HANAMI Eyeliner farebný pigment  - Levander

HANAMI Eyeliner farebný pigment - Levander

78,00 €
Doba dodania pracovné 1- 2 dni
1 ks

Eyeliner farebný pigment  - Levander - fialový pigment na očné linky a viečka 

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Popis

Farebný pigment na mikropigmentáciu očných viečok v úžasnej sýtej fialovej farbe. Hodí sa perfektne k Warm Black pigmentu do shadingu na viečku.

Objem: 10 ml

BOLERO - intenzívny odtieň malinovej červenej. V závislosti od použitej techniky môže byť vysoko nepriehľadný, čo dáva efekt rúžu, ako aj perfektný na ľahkú pigmentáciu pier Aquaelle, Ombre alebo 3D. Pre zintenzívnenie farby je možné kombinovať so Scarlet alebo Orchid ako aj s červenými z rady Hanami. Pigment je možné kombinovať aj s inými odtieňmi LIPS línie. Vďaka patentovanému zloženiu a NOVOXX technológii vás prekvapí komfortným a rýchlim zapracovaním pigmentu do pokožky a expresne rýchle bezproblémové hojenie. Pery vašich zákazníčok nikdy nevyzerali lepšie. Naše pigmenty si určite zamilujete !

Pigmenty sa vyznačujú najvyššouu mierou bezpečnosti zloženia a farmakologickej čistoty, bez alergénov, parabénov, alkoholu, kovov a dráždivých látok. Sú vyrobené namodernejšou technológiou v Nemecku a majú hneď niekoľko patentov, čo ich odlišuje od konkurencie. Azda najdôležitejším je AZO bezpečné pre odstránenie laserom a bez vniku karcinogénov, ASS technológia, ktorá zabezpečuje viac farby v koži aj pri komplikovanej pleti a Novoxx technológia, ktorá zabezpečuje expresne rýchle a komfortné hojenie, mikrobiálnu stalitu a žiarivé stabilné dlhotrvácne farby. Na Hanami pigmenty sa môžete spoľahnúť. Sú perfektnou voľbou ako pre začiatočníkov, tak pre profesionálov. Ak vám záleži na bezpečnosti a zdarví klientiek, voľte len certifikované pigmenty (REACH) z európskych zdrojov. Ak vám záleží na vašej reputácii, voľte stabilné kvalitné pigmenty, bez nežiadúcich farebných zmien s dlhou trvanlivosťou.

ZLOŽENIE:

AQUA, CI 77891, PROPYLÉN GLYKOL, GLYCERÍN, EXTRAKT HAMAMELIS VIRGINIANA, CI 12475, Fosforečnan sodný vápenatý, PEG-8, CI 73907, SHELLAC, POLYSORBATE 80, CI 561300, CI 56110

Objem: 10 ml


Zloženie:

AQUA, CI51345, CI 77891, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, HAMAMELIS VIRGINIANA EXTRACT, CI73907, CALCIUM SODIUM PHOSPHOSILICATE, PEG-8, SHELLAC, POLYSORBATE 80

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Každý pigment má svoju unikátnu šaržu a bezpečnostný list, kde nájdete všetky informácie o obsahu jednotlivých zložiek a testoch.


NAŠE PIGMENTY SÚ HYBRIDNÉ. Obsahujú starostlivo vyberanú zmes organickýcha anorganických farbív pre bezpečnosť a sýte výsledky s dlhou životnosťou bez nežiadúcichfarebných zmien.

Máte otázky? Opýtajte sa Dagmar.

Profesionálnej školiteľky PMU

V pracovné dni som tu pre vás od 10:00 do 16:00. Rada zodpoviem na Vaše otázky.