Stabilita a bezpečnosť pigmentov Hanami

Pokiaľ hľadáte pigmenty, ktoré nielenže budu jasné, farebné a intenzívne, ale aj bezpečné a odolné, Hanami pigmenty sú tým pravým riešením. Tieto pigmenty sú výnimočné vďaka inovatívnej NOVOXX TECHNOLÓGII®, ktorá prináša širšiu škálu výhod. Tu je niekoľko dôvodov, prečo by ste mali zvážiť Hanami pigmenty.

Jas a Intenzita

Začneme s tým, čo vidíte na prvý pohľad: farby. Použitím NOVOXX TECHNOLÓGIE® boli niektoré tradičné pigmenty nahradené, čo zvýšilo jas a intenzitu farieb. Môžete teda očakávať, že farby budú vynikajúce a žiarivé.

Stabilita a Odolnosť

Kvalitné pigmenty by nemali byť len o krásnych farbách; mali by byť aj stabilné a odolné voči vonkajším vplyvom. Hanami pigmenty sú antioxidačné a odolávajú negatívnym vplyvom prostredia. To znamená, že vaše umenie bude dlhotrvajúce a farby sa nezmenia ani po dlhodobom vystavení slnku alebo iným vonkajším faktorom.

Bezpečnosť

Jednou z najväčších výhod Hanami pigmentov je ich bezpečnosť. Nemajú v zložení alkohol ani oxidy železa, čo zabraňuje nežiaducej zámene farieb na červenú, ružovú alebo lososovú. Tým sú aj bezpečné pre použitie pri magnetickej rezonancii.

Hanami pigmenty sú tiež v súlade s EU Resolution ResAP (2008), čo znamená, že neobsahujú kritické farbivá AZO. Tieto pigmenty sa nemôžu štiepiť na karcinogénne aromatické amíny, čo je klúčovým faktorom pre ich bezpečné použitie. A aby toho nebolo málo, každá šarža sa testuje na možnú kontamináciu v laboratóriu CTL Bielefeld. Nezávislé testovanie zabezpečuje, že každá dodávka je v súlade s najvyššími štandardmi kvality a bezpečnosti.

Pokiaľ hľadáte pigmenty, ktoré kombinujú intenzitu farieb s vysokou odolnosťou a bezpečnosťou, Hanami pigmenty sú správnou voľbou. Ich vysoká kvalita a inovatívna technológia vám pomôžu dosiahnuť profesionálne výsledky. A vďaka prísnej kontrole kvality, môžete byť istí, že výsledky budú nielen krásne, ale aj dlhotrvajúce a bezpečné.

Posted in: Default category
Nehazardujte so zdravým svojich klientiek a vašim rizikom trestného stíhania. Používajte vždy iba certifikované pigmenty. Zvoľte si kvalitu - zvoľte si Hanami!

Máte otázky? Opýtajte sa Dagmar.

Profesionálnej školiteľky PMU

V pracovné dni som tu pre vás od 10:00 do 16:00. Rada zodpoviem na Vaše otázky.