Čo pigmenty Hanami odlišuje od konkurencie?

Značka Hanami je známa svojou špičkovou kvalitou a inovatívnymi technológiami, ktoré sú výsledkom záväzku ponúknuť najlepší produkt na trhu. Radi vám poskytneme podrobné informácie o tom, prečo naše pigmenty predstavujú správnu voľbu pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivé a bezpečné pigmenty na permanentný make-up.

Výroba ultračistých, vysoko výkonných pigmentov farmakologickej čistoty výhradne z európskych zdrojov zaručuje bezpečnosť našich pigmentov hneď od začiatku, čím ich výrazne odlišuje od konkurencie. Spĺňajú nie len európske, ale aj celosvetové najprísnejšie nariadenia a normy pre bezpečnosť a kvalitu pigmentov určených na permanentný make-up.

NOVOXX

Vďaka PATENTOVANEJ NOVOXX TECHNOLÓGII sú pigmenty Hanami odolné, stabilné a silne pigmentované, čo ich odlišuje od iných pigmentov dostupných na trhu. Neobsahujú etylalkohol, neobsahujú oxidy železa - nezasahujú do magnetickej rezonancie ako populárne výrobky obsahujúce oxidy železa, neobsahujú ťažké kovy, nie sú toxické ani (potencionálne) karcinogénne – AZO a PAH bezpečné. Každú šaržu extra testujeme na možnú kontamináciu, ktorá sa môže vyskytnúť počas výroby alebo prepravy. Nespoliehame sa teda len na výrobcu, ale každú dodávku špeciálne testujeme v CTL Bielefeld.

Vedeli ste že existujú ešte prisnejšie normy a kritéria na bezpečnosť pigmentov ako požaduje EÚ? Je ním Švajčiarsko. A keďže máme distribúciu v mnohých svetových krajinách, vrátane Švajčiarska, naše testy bezpečnosti sú o krok pred konkurenciou. Jedným z týchto ukazovateľov bezpečnosti stanovený švajčiarskymi úradmi (na rozdiel členských európskych) je obsah diethanolnitrosoamín (NDELA), ktorý bol klasifikovaný ako toxický v mnohých farbách na tetovanie švajčiarskymi úradmi, ktoré stanovili limit 35ppm.

Naše farbivá sú neustále testované na prítomnosť dietanolirozoamínu podľa švajčiarskych noriem a spĺňajú ich.

Sterilita: Pigmenty sa miešajú vo vákuu, bez prístupu vzduchu, aby sa zabránilo kontaminácii. Vzhľadom na právne požiadavky sú pigmenty nakoniec gama sterilizované. Neobsahujú žiadne konzervačné látky, ktoré spôsobujú alergické reakcie.

Naše produkty sa neustále testujú a aktualizujú podľa najnovších vedeckých poznatkov a noriem. Vďaka tomu môžeme garantovať, že naše pigmenty Hanami sú najbezpečnejšie a najefektívnejšie dostupné pigmenty na trhu. Spoľahnite sa na nás a urobte správny krok k dosiahnutiu vynikajúcich výsledkov v oblasti permanentného make-upu.

Posted in: Default category
Nehazardujte so zdravým svojich klientiek a vašim rizikom trestného stíhania. Používajte vždy iba certifikované pigmenty. Zvoľte si kvalitu - zvoľte si Hanami!

Máte otázky? Opýtajte sa Dagmar.

Profesionálnej školiteľky PMU

V pracovné dni som tu pre vás od 10:00 do 16:00. Rada zodpoviem na Vaše otázky.