Ako mám Hanami pigmenty uskladňovať a používať?

Aby vám Hanami pigmenty slúžili čo najlepšie, je dôležité vedieť, ako ich správne skladovať a používať. Bez ohľadu na to, či ste profesionál alebo začiatočník v oblasti permanentného make-upu, správna manipulácia a uchovávanie týchto pigmentov vám zabezpečí najlepšie výsledky.

Uskladnenie pigmentov

Teplota

Ukladajte Hanami pigmenty pri izbovej teplote. Výrobky by nemali byť vystavené extrémnym teplotám, či už nízkym alebo vysokým.

Ochrana pred slnkom

Nevystavujte pigmenty priamemu slnku. Ultrafialové lúče by mohli ovplyvniť kvalitu pigmentov.

Uzáver a čistota

Dôkladne zatiahnite uzáver pigmentov, aby ste predišli sušeniu alebo kontaminácii. Udržujte pigmenty v čistote a zabráňte vniknutiu prachu alebo iných nečistôt do fliašok.

Chladnička

Nesklaďujte Hanami pigmenty v chladničke alebo mrazničke, pretože to by mohlo zmeniť ich konsistenciu alebo kvalitu.

Použitie Pigmentov

Pretrepanie

Pred každým použitím je dôležité dôkladne pretrepať pigment po dobu minimálne 30 sekúnd. Tým sa zabezpečí, že pigmentová zmes sa zjednotí a vytvorí konzistentnú textúru.

Ochranné Pomôcky

Vždy používajte osobnú ochrannú výbavu, ako sú rukavice a masky, pri manipulácii s pigmentami, aby ste zabránili kontaminácii.

Miešanie a Kombinovanie

Jednou z výhod Hanami pigmentov je možnosť ich vzájomného miešania a kombinovania, čo vám umožní dosiahnuť presne ten odtieň, ktorý potrebujete.

Skladovanie a používanie Hanami pigmentov nie je náročné, ale je dôležité dodržiavať určité pokyny, aby ste mohli využiť všetky ich výhody. Dodržiavaním týchto jednoduchých pravidiel vám Hanami pigmenty poskytnú vynikajúce a dlhotrvajúce výsledky.

Posted in: Default category
Nehazardujte so zdravým svojich klientiek a vašim rizikom trestného stíhania. Používajte vždy iba certifikované pigmenty. Zvoľte si kvalitu - zvoľte si Hanami!

Máte otázky? Opýtajte sa Dagmar.

Profesionálnej školiteľky PMU

V pracovné dni som tu pre vás od 10:00 do 16:00. Rada zodpoviem na Vaše otázky.