Ako sa má klientka starať o permanentný make-up?

Permanentný make-up je krásna forma umeleckého vyjadrenia a zvýraznenia vašej prirodzenej krásy. No čo je ešte dôležitejšie, je spôsob, akým sa o neho postaráte počas hojenia a následne po celú dobu jeho trvania.

Prečo je Starostlivosť Tak Dôležitá?

Tajomstvom úspešnej pigmentácie je nie len kvalitný materiál a šikovná ruka umelca, ale aj následná starostlivosť. Nejde len o to, ako sa vám podarí zvládnuť prvý týždeň po zákroku, ale aj o to, ako sa budete starať o pigmentovanú oblasť v ďalšom období.

Naša Ponuka

Máme v ponuke jedinečnú, rokmi overenú kozmetickú líniu produktov od značky Rosa Herbal. V našom e-shope nájdete produkty na domácu starostlivosť pre všetky pigmentované lokality - obočie, pery, linky, areola, small tattoo, scalp. Všetky tieto produkty zabezpečujú bezpečné hojenie, komfort a podstatne sa podieľajú na vynikajúcom výsledku pigmentácie bez komplikácií a potreby korekcie.

Ako Používať Produkty Rosa Herbal?

Podrobné informácie o zložení a použití jednotlivých produktov nájdete v popisoch produktov. Všeobecne platí, že je dôležité dodržiavať inštrukcie a nanášať produkty podľa potreby a v množstvách, ktoré sú uvedené.

Čo Očakávať?

Pri správnej starostlivosti o permanentný make-up môžete očakávať:

  • Rýchlejšie a bezproblémové hojenie
  • Jasné a dlhotrvajúce farby
  • Menšie riziko infekcií a komplikácií
  • Výsledok, ktorý dlhodobo vyzerá profesionálne a esteticky

Ako vidíte, kvalitná následná starostlivosť o permanentný make-up je kľúčová. Naša značka Rosa Herbal je tu, aby vám pomohla dosiahnuť ten najlepší možný výsledok. Preto neváhajte a vyskúšajte naše produkty.

Posted in: Default category
Nehazardujte so zdravým svojich klientiek a vašim rizikom trestného stíhania. Používajte vždy iba certifikované pigmenty. Zvoľte si kvalitu - zvoľte si Hanami!

Máte otázky? Opýtajte sa Dagmar.

Profesionálnej školiteľky PMU

V pracovné dni som tu pre vás od 10:00 do 16:00. Rada zodpoviem na Vaše otázky.