Obsahujú Hanami pigmenty oxidy železa?

V oblasti permanentného make-upu je kvalita a bezpečnosť pigmentov kľúčovou prioritou. Preto sme tu, aby sme vás uistili, že Hanami pigmenty, ktoré používame a ponúkame v našom e-shope, sú na vrchole technologických inovácií a bezpečnostných noriem.

Čo Sú Hanami Pigmenty?

Hanami pigmenty sú výsledkom najmodernejšej technológie zvané NOVOXX, ktorá zaručuje odolnosť, stabilitu a vysokú pigmentáciu. Tieto pigmenty nie sú len silne pigmentované, ale sú tiež stabilné a odolné voči vonkajším vplyvom.

Bezpečnostné Normy a Kontrola

V Hanami si ceníme bezpečnosť našich produktov. Preto každá šarža prechádza prísnymi testami, a to nielen od výrobcu, ale aj v nemeckom laboratóriu CTL Bielefeld. To nám umožňuje byť o krok vpred pred konkurenciou, keď ide o kvalitu a bezpečnosť.

Európske a Švajčiarske Normy

Naše pigmenty spĺňajú najprísnejšie európske normy. Ale vedeli ste, že existujú ešte prísnejšie normy stanovené Švajčiarskom? Jeden z kritérií, ktorý Švajčiarsko stanovilo, je limit na obsah diethanolnitrosoamínu (NDELA), ktorý je považovaný za toxický. Naše pigmenty sú pravidelne testované na prítomnosť NDELA podľa švajčiarskych noriem a spĺňajú ich.

Oxidy Železa? Nie, Vďaka NOVOXX Technológii

Možno sa pýtate, či Hanami pigmenty obsahujú oxidy železa, ktoré môžu zasahovať do magnetickej rezonancie. Odpoveď je jasná: Nie. Hanami pigmenty neobsahujú oxidy železa, ťažké kovy, ani iné potenciálne toxické alebo karcinogénne látky. Bez oxidov železa sa taktiež pigmenty sa nemenia na nežiaducu červenú, ružovú alebo lososovú farbu.

Ak hľadáte pigmenty, ktoré sú na vrchole v oblasti technologických inovácií a bezpečnostných štandardov, Hanami pigmenty sú vašou najlepšou voľbou. Nielenže ponúkajú vysokú kvalitu a odolnosť, ale sú tiež v súlade s najprísnejšími normami na trhu. Preto sú ideálne nielen pre profesionálov, ale aj pre začiatočníkov v oblasti permanentného make-upu.

Posted in: Default category
Nehazardujte so zdravým svojich klientiek a vašim rizikom trestného stíhania. Používajte vždy iba certifikované pigmenty. Zvoľte si kvalitu - zvoľte si Hanami!

Máte otázky? Opýtajte sa Dagmar.

Profesionálnej školiteľky PMU

V pracovné dni som tu pre vás od 10:00 do 16:00. Rada zodpoviem na Vaše otázky.