Dajú sa Hanami pigmenty bezpečne odstrániť z pleti?

Keď sa rozhodnete pre permanentný make-up, je jednou z často kladených otázok aj možnosť jeho odstránenia. S Hanami pigmentmi môžeme s istotou povedať, že odstránenie je nielen možné, ale aj rýchle, efektívne a najmä bezpečné.

Prečo sú Hanami Pigmenty Bezpečné na Odstránenie?

Bez Ťažkých Kovov a AZO Zlúčenín

Jednou z hlavných výhod Hanami pigmentov je, že neobsahujú ťažké kovy ani AZO zlúčeniny, ktoré by mohli byť potenciálne karcinogénne, najmä pri expozícii vysokým teplotám, ako je laserová terapia.

Bez Oxidov Železa

Mnohé bežné pigmenty na trhu obsahujú oxidy železa, ktoré sú veľmi ťažko odstrániteľné laserovou technológiou. Hanami pigmenty sú výnimočné v tom, že neobsahujú oxidy železa, čo značne zjednodušuje a zefektívňuje ich odstránenie.

Ako Prebieha Odstránenie?

Odstránenie Hanami pigmentov je možné realizovať prostredníctvom laserovej terapie, ktorá je považovaná za jednu z najbezpečnejších metód. Vzhľadom na to, že Hanami pigmenty sú bez ťažkých kovov a oxidov železa, je proces odstránenia rýchlejší a efektívnejší v porovnaní s inými pigmentmi na trhu.

Máte teda možnosť využiť výhody permanentného make-upu s Hanami pigmentmi a zároveň mať istotu, že ak by ste si niekedy želali odstrániť pigmentáciu, bude to rýchle a bezpečné. Toto je dôkazom našej angažovanosti v oblasti kvality a bezpečnosti, ktorá nás odlišuje od konkurencie.

Posted in: Default category
Nehazardujte so zdravým svojich klientiek a vašim rizikom trestného stíhania. Používajte vždy iba certifikované pigmenty. Zvoľte si kvalitu - zvoľte si Hanami!

Máte otázky? Opýtajte sa Dagmar.

Profesionálnej školiteľky PMU

V pracovné dni som tu pre vás od 10:00 do 16:00. Rada zodpoviem na Vaše otázky.