• Novinka
HANAMI Scalp set - pigmenty na vlasy
search
  • HANAMI Scalp set - pigmenty na vlasy

HANAMI Scalp set - pigmenty na vlasy

333,00 €
Doba dodania 7 -21 dní
0 ks

Hanami SCALP set - cenovo výhodný kompletný set na pigmentáciu vlasov obsahuje 4 x 10 ml pigmenty a riedidlo na pigmenty

Množstvo

Popis

Sada SCALP obsahuje:

SCALP 1 – najsvetlejší odtieň určený na pigmentáciu svetlých vlasov 

SCALP 2 – odtieň určený pre hnedé vlasy

SCALP 3 – odtieň určený pre brunetky

SCALP 4 - odtieň čiernej určený pre stredomorskú pleť

Každú farbu môžeme individuálne zladiť a upraviť aj pridaním riediaceho roztoku - čistenej hamamelovej vody - k pigmentu.

Pigmenty Hanami na permanentný make-up. Pigmenty sa vyznačujú najvyššou mierou bezpečnosti zloženia a farmakologickej čistoty, bez alergénov, parabénov, alkoholu, kovov a dráždivých látok. Sú vyrobené namodernejšou technológiou v Nemecku a majú hneď niekoľko patentov, čo ich odlišuje od konkurencie. Medzi azda najdôležitejšie vlastnosti pigmentov Hanami patrí: sú AZO bezpečné pre odstránenie laserom a bez vniku karcinogénov, ASS technológia, ktorá zabezpečuje viac farby v koži aj pri komplikovanej pleti a Novoxx technológia, ktorá zabezpečuje expresne rýchle a komfortné hojenie, mikrobiálnu stalitu a žiarivé stabilné dlhotrvácne farby. Na Hanami pigmenty sa môžete spoľahnúť. Sú perfektnou voľbou ako pre začiatočníkov, tak pre profesionálov. Ak vám záleži na bezpečnosti a zdraví klientiek, voľte len certifikované pigmenty (REACH) z európskych zdrojov. Ak vám záleží na vašej reputácii, voľte stabilné kvalitné pigmenty, bez nežiadúcich farebných zmien s dlhou trvácnosťou.

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Máte otázky? Opýtajte sa Dagmar.

Profesionálnej školiteľky PMU

V pracovné dni som tu pre vás od 10:00 do 16:00. Rada zodpoviem na Vaše otázky.