• Novinka
Kuro
search
  • Kuro
  • Kuro
  • Kuro
  • Kuro

Kuro

78,00 €
Doba dodania pracovné 1- 2 dni
2 ks

Kuro Vegan eyeliner line - 100% vegánsky hybridný PMU pigment na očné linky

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Popis

Čierny pigment na očné linky, intenzívna čierna, silne krycí. Dokonalá konzistencia umožňuje rýchlu a jednoduchú prácu a efekt po zahojení umožňuje silnú sýtosť a stabilitu.

Objem: 10 ml

Pigmenty Hanami na permanentný make-up. Pigmenty sa vyznačujú najvyššou mierou bezpečnosti zloženia a farmakologickej čistoty, bez alergénov, parabénov, alkoholu, kovov a dráždivých látok. Sú vyrobené namodernejšou technológiou v Nemecku a majú hneď niekoľko patentov, čo ich odlišuje od konkurencie. Medzi azda najdôležitejšie vlastnosti pigmentov Hanami patrí: sú AZO bezpečné pre odstránenie laserom a bez vniku karcinogénov, ASS technológia, ktorá zabezpečuje viac farby v koži aj pri komplikovanej pleti a Novoxx technológia, ktorá zabezpečuje expresne rýchle a komfortné hojenie, mikrobiálnu stalitu a žiarivé stabilné dlhotrvácne farby. Na Hanami pigmenty sa môžete spoľahnúť. Sú perfektnou voľbou ako pre začiatočníkov, tak pre profesionálov. Ak vám záleži na bezpečnosti a zdraví klientiek, voľte len certifikované pigmenty (REACH) z európskych zdrojov. Ak vám záleží na vašej reputácii, voľte stabilné kvalitné pigmenty, bez nežiadúcich farebných zmien s dlhou trvácnosťou.

Zloženie: AQUA, CI 77266, GLYCERIN, AMMONIUM ACRYLATES COPOLYMER, PROPYLENE GLYCOL, METHYLPROPANEDIOL, PEG-8, CAPRYLYL GLYCOL, BUTYLENE GLYCOL, SIMETHICONE, PHENYLPROPANOL, TRIDECETH-6 PHOSPHATE, HAMAMELIS VIRGINIANA EXTRACT, DIPROPYLENE GLYCOL, GLYCERYL CAPRYLATE

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Každý pigment má svoju unikátnu šaržu a bezpečnostný list, kde nájdete všetky informácie o obsahu jednotlivých zložiek a testoch.


NAŠE PIGMENTY SÚ HYBRIDNÉ. Obsahujú starostlivo vyberanú zmes organickýcha anorganických farbív pre bezpečnosť a sýte výsledky s dlhou životnosťou bez nežiadúcichfarebných zmien.

Máte otázky? Opýtajte sa Dagmar.

Profesionálnej školiteľky PMU

V pracovné dni som tu pre vás od 10:00 do 16:00. Rada zodpoviem na Vaše otázky.