HANAMI Areola 1R
search
  • HANAMI Areola 1R

HANAMI Areola 1R

78,00 €
Doba dodania pracovné 1- 2 dni
2 ks

HANAMI Areola 1R - pigment na pigmentáciu prsných dvorcov a bradaviek

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Popis

Areola 1R je základný pigment pre ružové bradavky. Môže byť zosvetlený pigmentom Areola 1B alebo Areola 2B, v závislosti od toho, aký efekt chceme dosiahnuť.

Objem: 10 ml

Pigmenty sa vyznačujú najvyššouu mierou bezpečnosti zloženia a farmakologickej čistoty, bez alergénov, parabénov, alkoholu, kovov a dráždivých látok. Sú vyrobené namodernejšou technológiou v Nemecku a majú hneď niekoľko patentov, čo ich odlišuje od konkurencie. Azda najdôležitejším je AZO bezpečné pre odstránenie laserom a bez vniku karcinogénov, ASS technológia, ktorá zabezpečuje viac farby v koži aj pri komplikovanej pleti a Novoxx technológia, ktorá zabezpečuje expresne rýchle a komfortné hojenie, mikrobiálnu stalitu a žiarivé stabilné dlhotrvácne farby. Na Hanami pigmenty sa môžete spoľahnúť. Sú perfektnou voľbou ako pre začiatočníkov, tak pre profesionálov. Ak vám záleži na bezpečnosti a zdarví klientiek, voľte len certifikované pigmenty (REACH) z európskych zdrojov. Ak vám záleží na vašej reputácii, voľte stabilné kvalitné pigmenty, bez nežiadúcich farebných zmien s dlhou trvanlivosťou.

ZLOŽENIE: AQUA, CI 77891, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, HAMAMELIS VIRGINIANA EXTRACT, CI 56110,CALCIUM SODIUM PHOSPHOSILICATE, CI 200310, CI 51345, CI 561300, PEG-8, SHELLAC, POLYSORBATE 80, CI 77266, CI 12475

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Máte otázky? Opýtajte sa Dagmar.

Profesionálnej školiteľky PMU

V pracovné dni som tu pre vás od 10:00 do 16:00. Rada zodpoviem na Vaše otázky.