Pigmenty

Najkvalitnejšie pigmenty pre permanentný make-up, pri ktorých boli použité inovatívne technológie tak, aby spĺňali kvalitatívne štandardy zdravotne nezávadného produktu a aby sa po zahojení pigmentácie dosiahol najlepší pracovný efekt.

Práca s týmito farbivami je jednoduchá, pigmentácie sa úžasne hoja a zostávajú sýte po dlhú dobu. Pigmenty sú veľmi tekuté aj napriek vysokej koncentrácii pigmentu a sú obzvlášť vhodné pre rýchlo pracujúcich linergistov.

Pigmenty Hanami spĺňajú požiadavky

Nariadenie EÚ (EÚ) 2020/2081 o tetovaní a permanentnom make-upe na základe nariadenia EÚ (ES) 1907/2006 a (ES) 528/2012 v kombinácii s (ES) 1223/2009.

Pigmenty na PMU - permanetný makeup - Microblading, hair strokes a ďalšie

Podkategórie

 • PMU očné linky

  Inovatívne pigmenty na permanentný make-up liniek. Výber z  hnedých, čiernych ale aj farebných odtieňov pre vytvorenie rôznych efektov zvýrazennia oka vašich zákazničiek. Pigmenty sú odolné, žiarivé, vyrobené pomocou modernej a patentovanej technológie Novoxx®, ktorá je plne biokompatibilná s telom.

 • PMU & Hair Stroke

  PMU pigmenty HANAMI NA OBOČIE - strojové techniky. Zaručujú výrazný a trvácny efekt bez migrácie pigmentu. Produkty si môžete kúpiť jednotlivo - podľa vašich preferencií alebo ako celú sadu, ktorá vám umožní vytvárať jedinečné kompozície. Naše pigmenty na permanentný make-up obočia sú prispôsobené každej klientke, takže si môžete vybrať produkty, ktoré dokonale ladia s farbou vašich vlasov alebo pokožky.

 • Microblading brows line

  HANAMI - najkvalitnejšie microbladingové pigmenty

  Pigmenty Hanami microblading, rovnako ako ostatné farby na permanentný make-up ponúkané na našej webovej stránke, sú inovatívne produkty, ktoré poskytujú dokonalé výsledky. Vznikli vďaka technológii NOVOXX® (kalcium-sodno-fosfor-silikátová technológia), ktorá je pre telo biokompatibilná a nie je s ňou zaobchádzané ako s cudzím telesom. Látky obsiahnuté v microbladingových pigmentoch zabíjajú napr. baktérie alebo plesne, ktoré môžu byť vo fľaštičke, a tým chráni pokožku. Pigmenty na microblading sú dostupné v rovnakých farbách ako pigmenty do stroja, líšia sa však hustotou.

 • Lips Line

  Lips Line od Hanami sú jedinečné, revolučné farbivá na permanentný make-up pier. Vyznačujú sa vysokou koncentráciou farbív a ľahko sa s nimi pracuje na pokožke. Vďaka nim docielite ohromujúce výsledky už po jediom ošetrení. Navyše s komfortným a rýchlim hojením. V porovnaní s inými produktmi PMU sú všetky farbivá veľmi inovatívne a úplne bezpečné na použitie. Vďaka patentovanej technológii NOVOXX® sú plne biokompatibilné s telom, takže nespôsobujú alergie ani iné negatívne vedľajšie účinky. REACH 2022.

 • Areola Line

  Hanami vie, aké dôležité je dosiahnuť správnu pigmentáciu na tele. Naše pigmenty sú predovšetkým úplne bezpečné pre telo – nespôsobujú zápaly. Pigmenty vyrobené s nimi sa skvele hoja. Celá séria bola vytvorená tak, aby počas pigmentácie a po zahojení boli dosiahnuté tie najlepšie a najprirodzenejšie účinky, ktoré sú klamlivo podobné skutočnému dvorcu bradaviek. Vďaka farbivám Hanami je možné reprodukovať všetky detaily, ktoré zaručujú obnovenie realistického vzhľadu pŕs. REACH 2022

 • Modifikátory

  Korekčné pigmenty - modifikátory sú určené na samostatné použitie opráv staršich pigmentácii, alebo pridaním k pigmentom z línie brows line /PMU alebo MICROBLADING/, prípadne aj eyeliner line.

 • Scalp line

  Rad pigmentov na pigmentáciu vlasov. REACH 2022

 • Sety pigmentov

  Inovatívne pigmenty na permanentný make-up je možné zakúpiť aj v cenovo výhodných setoch v objemoch 3 ml. Pokiaľ sa chcete s pigmentami zoznámiť, alebo ste začiatočník ktorý si len získava klientelu a chce svojim zákazníčkam poskytnúť široký výber krásnych odtieňov a kvalitnú značku. Oeníte cenovo zvýhodnené ceny setov a veríme, že si naše pigmenty zamilujete. REACH 2022.

  Sety brows line - pigmenty na prístrojové pigmentácie 

  Rose lips line, red lips line, nude lips line - sety pigment na pery v červených, ružových albo neutralnych odtieňoch

  Areola line - set na pigmentácie prsných dvorcov a bradaviek

 • VEGAN línia

  Vegánska línia pigmentov HANAMI. Rovnaká kvalita, nové odtiene a zloženie.

Počet produktov: 57

Zobrazuje sa 1-57 z 57 položiek

Aktívne filtre