HANAMI PMU & Hair Stroke - Sepia
search
  • HANAMI PMU & Hair Stroke - Sepia

HANAMI PMU & Hair Stroke - Sepia

78,00 €
Doba dodania pracovné 1- 2 dni
13 ks

PMU & Hair Stroke - Sepia - pigment na obočie pre prístrojové techniky pigmentácie 

Množstvo

Popis

Stredne tmavá, neutrálna hnedá farba na občie. Vhodná pre všetky typy pleti. Ideálna pre tmavé blondínky, svetlé hnedé typy a brunetky, ktoré nechcú príliš tmavé obočie. Sepia je veľmi populárna, pretože po vyhojení vyzerá naozaj krásne a prirodzene. S mastnými, pórovitými a chladnými typmi pokožky môže pigmentovať v mierne sivom/studenom odtieni. Ak sa tomu chcete vyhnúť, môžete pridať Golden Brown, alebo Ginger. V prípade príliš hlbokej pigmentácie je farba studená. Preto pracujte v ideálnej hĺbke a farbu vrstvite.

Objem: 10 ml

Pigmenty Hanami na permanentný make-up. Pigmenty sa vyznačujú najvyššou mierou bezpečnosti zloženia a farmakologickej čistoty, bez alergénov, parabénov, alkoholu, kovov a dráždivých látok. Sú vyrobené namodernejšou technológiou v Nemecku a majú hneď niekoľko patentov, čo ich odlišuje od konkurencie. Medzi azda najdôležitejšie vlastnosti pigmentov Hanami patrí: sú AZO bezpečné pre odstránenie laserom a bez vniku karcinogénov, ASS technológia, ktorá zabezpečuje viac farby v koži aj pri komplikovanej pleti a Novoxx technológia, ktorá zabezpečuje expresne rýchle a komfortné hojenie, mikrobiálnu stalitu a žiarivé stabilné dlhotrvácne farby. Na Hanami pigmenty sa môžete spoľahnúť. Sú perfektnou voľbou ako pre začiatočníkov, tak pre profesionálov. Ak vám záleži na bezpečnosti a zdraví klientiek, voľte len certifikované pigmenty (REACH) z európskych zdrojov. Ak vám záleží na vašej reputácii, voľte stabilné kvalitné pigmenty, bez nežiadúcich farebných zmien s dlhou trvácnosťou.

Zloženie: AQUA, CI 77891, CI 200310, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, HAMAMELIS VIRGINIANA EXTRACT, CALCIUM SODIUM PHOSPHOSILICATE, PEG-8, CI 77266, SHELLAC, CI 561170, CI 56110, CI 561300, POLYSORBATE 80

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Každý pigment má svoju unikátnu šaržu a bezpečnostný list, kde nájdete všetky informácie o obsahu jednotlivých zložiek a testoch.


NAŠE PIGMENTY SÚ HYBRIDNÉ. Obsahujú starostlivo vyberanú zmes organickýcha anorganických farbív pre bezpečnosť a sýte výsledky s dlhou životnosťou bez nežiadúcichfarebných zmien.

Máte otázky? Opýtajte sa Dagmar.

Profesionálnej školiteľky PMU

V pracovné dni som tu pre vás od 10:00 do 16:00. Rada zodpoviem na Vaše otázky.