Špičkové farby na permanentný make-up, v ktorých boli aplikované inovatívne technológie - tak, aby spĺňali kvalitatívne štandardy zdravotne nezávadného produktu a aby sa po zahojení pigmentácie dosiahol čo najlepší efekt práce. Práca s týmito farbivami je jednoduchá, pigmentácie sa úžasne hoja a vydržia dlho sýte. Pigmenty sú veľmi tekuté aj napriek vysokej koncentrácii pigmentu a sú vhodné najmä pre rýchlo pracujúcich artistov. Pigmenty Hanami spĺňajú požiadavky Nariadenie EÚ (EÚ) 2020/2081 o tetovaní a permanentnom make-upe na základe nariadenia EÚ (ES) 1907/2006 a (ES) 528/2012 v kombinácii s (ES) 1223/2009. Pigmenty Hanami® sú vysokokvalitné pigmenty na permanentný make-up, ktoré boli vytvorené pomocou inovatívnej a patentovanej technológie NOVOXX TECHNOLOGY. Vďaka tejto technológii sú pigmenty Hanami® odolné, stabilné a silne pigmentované, čo ich odlišuje od mnohých pigmentov dostupných na trhu.

Pigmenty Hanami® boli vybrané, vylepšené a starostlivo kontrolované mnohými odborníkmi. Vytvorili tie najlepšie farby, pomocou ktorých dosiahneme vynikajúce výsledky pigmentácie po zahojení. Inovatívna technológia NOVOXX® TECHNOLOGY používaná v Hanami Pigments je 100% biologicky kompatibilná s našim telom, čo prakticky vylučuje akékoľvek alergické reakcie a spôsobuje, že naše telo sa nespráva k farbivu ako k cudzorodej látke, ktorú sa snaží vylúčiť von z pokožky. Novoxx® stabilizuje mikrobiálnu čistotu a kombináciou minerálnych látok pôsobí protizápalovo a napomáha procesu hojenia pigmentácie.

Okrem toho NOVOXX® pôsobí antioxidačne, čo predlžuje životaschopnosť pigmentov v pokožke a pigmentácia sa stáva stabilnejšia a odolnejšia po zahojení a eliminuje sa aj potreba viacerých úprav (korekcií) na dosiahnutie požadovaného výsledku pigmentácie. Použitie NOVOXX® v pigmentoch Hanami pomohlo nahradiť niektoré pigmenty (farby) použité na výrobu samotného farbiva, čo zvýšilo jas a intenzitu farieb. Pigmenty Hanami® sa vyrábajú v nemeckom laboratóriu, ktoré spĺňa najvyššie štandardy sterility, ako aj vo farmaceutických továrňach. Výsledkom je, že pigmenty Hanami® spĺňajú všetky požadované právne normy v súlade s uznesením Rady Európy (ResAP 2008). Pigmenty Hanami sú odolné voči vonkajším vplyvom. Ich zloženie neobsahuje alkohol, ani oxidy železa, takže pigmenty sa nemenia na nežiaducu červenú, ružovú alebo lososovú farbu.

   

Pokročilá technológia sealing technology - viac v koži.

Technológia ASS vyvinutá nemeckým laboratóriom, ktorá sa používa v pigmentoch Hanami, sa spolieha na optimálne umiestenie pigmentu po implementácii do kože a zabraňuje nadmernému úniku pigmentu z pokožky, aj počas eventuálneho krvácania po poranení pokožky. Týmto spôsobom zostáva viac pigmentu v pigmentovaných oblastiach od samého začiatku procesu pigmentácie.

Vysokovýkonný pigment z európskych zdrojov. Výroba ultračistých, vysoko výkonných pigmentov z európskych zdrojov zaručuje bezpečnosť hneď od začiatku. Pigmenty Hanami majú skvelú farebnú škálu.Bez oxidov železa. Oxidy železa  v koži sčervenajú a často majú vysoký obsah niklu. Neprítomnosť oxidov železa udržuje pigmenty stabilné v koži a znižuje riziko alergických reakcií. Bezpečné pre MR. Naše farbivá nezasahujú do magnetickej rezonancie ako populárne výrobky obsahujúce oxidy železa. Žiadny etylalkohol. Etylalkohol, často používaný vo farbách ako konzervačná látka, dráždi pokožku a páli vo vniknutej rane. Naše farbivá neobsahujú alkohol, čo znamená, že riziko podráždenia je nižšie ako u väčšiny ostatných.

Bezpečnosť vďaka technológii -AZO bezpečné. Pigmenty Hanami vyrobené bez použitia kritických farbív AZO podľa EU Resolution ResAP (2008) pigmenty sa nemôžu štiepiť na karcinogénne aromatické amíny a každá šarža sa testuje na možnú kontamináciu, ktorá sa môže vyskytnúť počas výroby alebo prepravy. Nespoliehame sa len na výrobcu, ale každú dodávku testujeme v CTL Bielefeld.

Testované na prítomnosť ťažkých kovov. Okrem požiadaviek Rady Európy tiež kontrolujeme prítomnosť ťažkých kovov v súlade s prísnymi kalifornskými predpismi pre farby na tetovanie a PMU. Kontrolujeme až 18 rôznych parametrov. Čím viac alergií v našom modernom svete je, je  dôležité sa vyhnúť ťažkým kovom. Naše farbivá patria medzi najlepšie na svete.

PAH-free. Polycyklické aromatické uhľovodíky (PAH) sú karcinogénne a nemôžu byť prítomné vo farbách PMU. Používame len vysokokvalitnú carbon black od nemeckého výrobcu, ktorý zaručuje žiadne PAH.

Bez dietanolirozoamínu (NDELA). Diethanolnitrosoamín (NDELA) bol klasifikovaný ako toxický v mnohých farbách na tetovanie švajčiarskymi úradmi, ktoré stanovili limit 35ppm. Naše farbivá sú neustále testované na prítomnosť dietanolirozoamínu podľa švajčiarskych noriem a spĺňajú ich.

Sterilné. Naše pigmenty sa miešajú vo vákuu, bez prístupu vzduchu, aby sa zabránilo kontaminácii. Vzhľadom na právne požiadavky sú pigmenty nakoniec gama sterilizované. Žiadne konzervačné látky. Stále viac ľudí je alergických na konzervačné látky, takže ich nepoužívame.

Testované suroviny. Používame len najkvalitnejšie testované suroviny. Spravujeme suroviny, aby sme vykonali viac testov v nezávislých laboratóriách.

Kozmeticko-farmaceutická disperzia. Náš disperzný prostriedok, ktorý používame na výrobu pigmentov Hanami, je vyrobený výlučne z kozmetických a farmaceutických surovín. Nepoužívame lacné technické výrobky, aby sme ušetrili náklady.

Testované na zvieratách. Odmietame testovanie na zvieratách.

Ne-vegánske. Hanami farblivá obsahujú shellac, a preto nie sú vegánske. Všetky ostatné prísady sú vegánske.

Formulácia podporovaná IT a QS systémom. Aby sme zabezpečili konzistentnú kvalitu a vernosť farieb, používame IT kompozíciu a systém zabezpečenia kvality  (QA). Výroba našich pigmentov je plne zdokumentovaná, od nákupu, analýzy a výroby až po predaj a dosahuje takmer najvyššie štandardy svetového farmaceutického priemyslu. Robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme udržali naše pigmenty v bezpečí.

Zloženie našich pigmentov. Dispersants: WATER, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, HAMAMELIS VIRGINIANA EXTRACT, CALCIUM SODIUM PHOSPHOSILICATE, PEG-8,(SHELLAC, VEGAN LÍNA TÚTO ZLOŽKU NEOBSAHUJE), POLYSORBATE 80, AMMONIA

   Mgr. Dagmar Hoková

Oficiálny distribútor značky Hanami na Slovensku a v Českej republike od roku 2018. Absolventka univerzít v odbore farmácia a verejné zdravotníctvo. Iba niekto, kto dokonale pozná ľudské telo a hygiena je pre neho samozrejmosťou, môže pracovať bezpečne a efektívne. Štúdium a estetika sa nakoniec spojili a viedli k jej terajšiemu povolaniu. Veľký dôraz kladie na kvalitu materiálov a výrobkov, s ktorými pracuje. Preto používa výrobky najvyššej kvality na trhu a dbá predovšetkým na zdravie klienta. Od roku 2014 sa zaoberá permanentným make-upom. Neustále sleduje najnovšie globálne trendy, vzdeláva sa, aby vám mohla predstaviť novinky z oblasti krásy. Prioritou pre ňu je neustály vývoj a zlepšovanie. Od roku 2018 sa aktívne zúčastňuje medzinárodných školení v permanentnom make-upe v rôznych krajinách. Zároveň sa zaoberá distribúciou pigmentov Hanami v Českej republike a na Slovensku a organizuje odborné semináre a školenia pre kolegyne z oblasti permanentného make-upu. Jej práca je splneným snom a najväčším koníčkom.Ewa Ścieszka

Hlavný tréner MASTER TRAINER HANAMI. Kozmetička, linergistka s dlhoročnými odbornými skúsenosťami. Poľská šampiónka v permanentnom make-upe. Medzinárodná trénerka permanentného make-upu. Akademická lektorka, autorka mnohých článkov z oblasti permanentného make-upu, tvorca originálnych metód pigmentácie obočia, pier a očí. Tvorca Hanami Pigments, značky permanentného make-upu a lekárskych mikropigmentačných pigmentov. Zakladateľka značky HANAMI. Organizátorka majstrovstiev v permanentnom make-u PMU FAIR PLAY CHAMPIONSHIP.