LIPS VEGAN SET HANAMI 7 x 3 ml
search
  • LIPS VEGAN SET HANAMI 7 x 3 ml
  • LIPS VEGAN SET HANAMI 7 x 3 ml
  • LIPS VEGAN SET HANAMI 7 x 3 ml
  • LIPS VEGAN SET HANAMI 7 x 3 ml
  • LIPS VEGAN SET HANAMI 7 x 3 ml

LIPS VEGAN SET HANAMI 7 x 3 ml

260,00 €
Doba dodania pracovné 1- 2 dni
2 ks

Vegan lips set line 7x3 ml - zvýhodný štartovací set 100% vegánskych pigmentov na pery v neodolateľných odtieňoch

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Popis

Vegan lips set line obsahuje 7 vegánskych pigmentov na pery.

Každý v objeme 3ml.

Bara 3 ml - Intenzívny jahodový odtieň s nádychom čili papričky. Šťavnatá červená variácia pre intenzívnu a sviežu pigmentáciu.

Deigo 3 ml - Klasická červená s malinovým nádychom. Môže byť použitý samostatne vďaka svojej vysokej krycej schopnosti alebo na zvýraznenie iných farieb.

Ran 3 ml - Tmavý hroznový odtieň s jemným nádychom zrelej čerešne. Dá sa použiť samostatne na dosiahnutie tmavej, špinavej ružovej s chladnejšími podtónmi. Skvele sa hodí aj na zatmavenie iných farieb z ružovej palety alebo umocnenie odtieňa zmesí farieb v odtieňoch nude/nahých. Pigment pripomína starší odtieň Grape.

Sakura 3 ml - Tlmená kombinácia bledoružovej a jemne malinovej s pomádovým efektom. Ideálne na dosiahnutie jemného ružového efektu.

Kiku 3 ml - Odtieň jemnej teplej hnedej a ružového dreva. Farba nahej/nude palety je jemná, ideálna pre nude pigmentáciu v prirodzených farbách.

Botan 3 ml - Svetlý marhuľový pigment s nádychom ružového dreva. Vegánske pigmenty na pery.Teplý tón pigmentu je ideálny pre pigmentáciu pier v nahých/neutrálnych odtieňoch. Pri samostatnom použití dokonale prekryje svetločervené pery. Je to tiež dobrým základom pre vytváranie tmavších nahých/nude odtieňov.

Ume 3ml - Stredne tmavý malinovo - hroznový odtieň. Dá sa použiť samostatne na dosiahnutie tmavej, špinavej ružovej s malinou s chladnejšími podtónmi. Skvele sa tiež hodí na stmavenie iných farieb z ružovej palety alebo ako umocnenie nahých/nude odtieňov zmesí.

Prečo si vybrať pigmenty Hanami na permanentný make-up:

Pigmenty sa vyznačujú najvyššou mierou bezpečnosti zloženia a farmakologickej čistoty, bez alergénov, parabénov, alkoholu, kovov a dráždivých látok. Sú vyrobené namodernejšou technológiou v Nemecku a majú hneď niekoľko patentov, čo ich odlišuje od konkurencie. Medzi azda najdôležitejšie vlastnosti pigmentov Hanami patrí: sú AZO bezpečné pre odstránenie laserom a bez vniku karcinogénov, ASS technológia, ktorá zabezpečuje viac farby v koži aj pri komplikovanej pleti a Novoxx technológia, ktorá zabezpečuje expresne rýchle a komfortné hojenie, mikrobiálnu stalitu a žiarivé stabilné dlhotrvácne farby.

- Na Hanami pigmenty sa môžete spoľahnúť.

- Sú perfektnou voľbou ako pre začiatočníkov, tak pre profesionálov.

- Ak vám záleži na bezpečnosti a zdraví klientiek, voľte len certifikované pigmenty (REACH) z európskych zdrojov.

- Ak vám záleží na vašej reputácii, voľte stabilné kvalitné pigmenty, bez nežiadúcich farebných zmien s dlhou trvácnosťou.

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Každý pigment má svoju unikátnu šaržu a bezpečnostný list, kde nájdete všetky informácie o obsahu jednotlivých zložiek a testoch.


NAŠE PIGMENTY SÚ HYBRIDNÉ. Obsahujú starostlivo vyberanú zmes organických a anorganických farbív, pre bezpečnosť a sýte výsledky s dlhou životnosťou, bez nežiadúcich farebných zmien.

Máte otázky? Opýtajte sa nás.

Hanami asistentka Lenka

  • - produktové poradenstvo
  • - objednávky
  • - informácie k zásielkám
  • - reklamácie
volajte
+421 944 588 124

(sme Vám k dispozícii počas pracovných dní od 10:00 do 17:00)

Píšte:

kontaktovať cez formulár