AREOLA SET HANAMI 6 x 3ml
search
  • AREOLA SET HANAMI 6 x 3ml

AREOLA SET HANAMI 6 x 3ml

230,00 €
Doba dodania pracovné 1- 2 dni
1 ks

SET Areola line - pigmenty na rekonštrukciu prsných dvorcov a bradaviek 6 x 3ml

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Popis

Obsahuje: 6 ks pigmentov, každý v objeme 3 ml
Areola 1R - základný pigment na ružové areoly, zvyčajne sa používa v prvom štádiu pigmentácie. Používa sa na definovanie tvaru a na distribúciu prvých vrstiev pigmentu.
Areola 2R - je pigment používaný najmä na zintenzívnenie plôch a zvýšenie odtieňa. Používa sa v druhej fáze distribúcie vrstiev.
Areola 3R - je najtmavší pigment zo série Areola Red. Je to produkt, ktorý sa používa na zvýraznenie detailov, ako sú žľazy, žily alebo zalomenia, aby sa získal trojrozmerný efekt. Môže sa použiť aj ako pigment na zintenzívnenie vrstiev.
Areola 2B – používa sa na jantárové a hnedé areoly. Základný pigment v rozsahu hnedých.
Areola 3B - používa sa na prácu s následnými vrstvami hnedých bradaviek. Zvyšuje intenzitu farby.
Areola 4B - najčastejšie sa používa na zvýraznenie detailov, tieňov alebo záhybov na prsnej bradavke.

Pigmenty Hanami na permanentný make-up. Pigmenty sa vyznačujú najvyššou mierou bezpečnosti zloženia a farmakologickej čistoty, bez alergénov, parabénov, alkoholu, kovov a dráždivých látok. Sú vyrobené namodernejšou technológiou v Nemecku a majú hneď niekoľko patentov, čo ich odlišuje od konkurencie. Medzi azda najdôležitejšie vlastnosti pigmentov Hanami patrí: sú AZO bezpečné pre odstránenie laserom a bez vniku karcinogénov, ASS technológia, ktorá zabezpečuje viac farby v koži aj pri komplikovanej pleti a Novoxx technológia, ktorá zabezpečuje expresne rýchle a komfortné hojenie, mikrobiálnu stalitu a žiarivé stabilné dlhotrvácne farby. Na Hanami pigmenty sa môžete spoľahnúť. Sú perfektnou voľbou ako pre začiatočníkov, tak pre profesionálov. Ak vám záleži na bezpečnosti a zdraví klientiek, voľte len certifikované pigmenty (REACH) z európskych zdrojov. Ak vám záleží na vašej reputácii, voľte stabilné kvalitné pigmenty, bez nežiadúcich farebných zmien s dlhou trvácnosťou.

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Každý pigment má svoju unikátnu šaržu a bezpečnostný list, kde nájdete všetky informácie o obsahu jednotlivých zložiek a testoch.


NAŠE PIGMENTY SÚ HYBRIDNÉ. Obsahujú starostlivo vyberanú zmes organických a anorganických farbív, pre bezpečnosť a sýte výsledky s dlhou životnosťou, bez nežiadúcich farebných zmien.

Máte otázky? Opýtajte sa nás.

Hanami asistentka Lenka

  • - produktové poradenstvo
  • - objednávky
  • - informácie k zásielkám
  • - reklamácie
volajte
+421 944 588 124

(sme Vám k dispozícii počas pracovných dní od 10:00 do 17:00)

Píšte:

kontaktovať cez formulár