HANAMI LIPS LINE - Coral
search
  • HANAMI LIPS LINE - Coral

HANAMI LIPS LINE - Coral

78,00 €
Doba dodania pracovné 1- 2 dni
7 ks

LIPS LINE - Coral - hybridný PMU pigment na pery v korálovom odtieni 

Množstvo

Popis

Krásny, koralový pigment v teplých tónoch. Perfektný pre modré pery a pre staršie dámy. Funguje skvele v akejkoľvek technike pigmentácie pier. Môžete ho posilniť akýmkoľvek NUDE pigmentom z Lips line. Ale tiež funguje perfektne na neutralizáciu tmavých pier. Môže byť použitý aj na zjemnenie alebo zosvetlenie iného odtiena Lips line. Je výborne krycí a hodí sa každej klientke so svetlými perami.

Objem: 10 ml

Farba: krycia, jemná korálová, neutrálna

Pigmenty Hanami na permanentný make-up. Pigmenty sa vyznačujú najvyššou mierou bezpečnosti zloženia a farmakologickej čistoty, bez alergénov, parabénov, alkoholu, kovov a dráždivých látok. Sú vyrobené namodernejšou technológiou v Nemecku a majú hneď niekoľko patentov, čo ich odlišuje od konkurencie. Medzi azda najdôležitejšie vlastnosti pigmentov Hanami patrí: sú AZO bezpečné pre odstránenie laserom a bez vniku karcinogénov, ASS technológia, ktorá zabezpečuje viac farby v koži aj pri komplikovanej pleti a Novoxx technológia, ktorá zabezpečuje expresne rýchle a komfortné hojenie, mikrobiálnu stalitu a žiarivé stabilné dlhotrvácne farby. Na Hanami pigmenty sa môžete spoľahnúť. Sú perfektnou voľbou ako pre začiatočníkov, tak pre profesionálov. Ak vám záleži na bezpečnosti a zdraví klientiek, voľte len certifikované pigmenty (REACH) z európskych zdrojov. Ak vám záleží na vašej reputácii, voľte stabilné kvalitné pigmenty, bez nežiadúcich farebných zmien s dlhou trvácnosťou.

Zloženie: AQUA, CI 77891, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, HAMAMELIS VIRGINIANA EXTRACT, CI 200310, CALCIUM SODIUM PHOSPHOSILICATE, PEG-8, CI 56110, SHELLAC, POLYSORBATE 80, CI 561300, CI 12475, CI 51345

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Každý pigment má svoju unikátnu šaržu a bezpečnostný list, kde nájdete všetky informácie o obsahu jednotlivých zložiek a testoch.


NAŠE PIGMENTY SÚ HYBRIDNÉ. Obsahujú starostlivo vyberanú zmes organickýcha anorganických farbív pre bezpečnosť a sýte výsledky s dlhou životnosťou bez nežiadúcichfarebných zmien.

Máte otázky? Opýtajte sa Dagmar.

Profesionálnej školiteľky PMU

V pracovné dni som tu pre vás od 10:00 do 16:00. Rada zodpoviem na Vaše otázky.