HANAMI MICROBLADING - Golden Brown
search
  • HANAMI MICROBLADING - Golden Brown

HANAMI MICROBLADING - Golden Brown

78,00 €
Doba dodania pracovné 1- 2 dni
2 ks

MICROBLADING - Golden Brown - teplý svetlý hnedý pigment na obočie a techniku microblading / čepieľka

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Popis

Svetlý až stredne hnedý pigment s teplým "medovým" odtieňom pre blondínky a svetlé vlasy. Pri veľmi studených typoch sa vyvinie do neutrálneho odtieňa. Nikdy nebude ružový. Možnosť miešať s inými pigmentami microblading línie, s Ciderom a Gingerom.

Objem: 10 ml

Odtieň: neutrálny s teplým podtónom Pigmenty Hanami na permanentný make-up, lokalita očné linky.

Pigmenty sa vyznačujú najvyššouu mierou bezpečnosti zloženia a farmakologickej čistoty, bez alergénov, parabénov, alkoholu, kovov a dráždivých látok. Sú vyrobené namodernejšou technológiou v Nemecku a majú hneď niekoľko patentov, čo ich odlišuje od konkurencie. Azda najdôležitejším je AZO bezpečné pre odstránenie laserom a bez vniku karcinogénov, ASS technológia, ktorá zabezpečuje viac farby v koži aj pri komplikovanej pleti a Novoxx technológia, ktorá zabezpečuje expresne rýchle a komfortné hojenie, mikrobiálnu stalitu a žiarivé stabilné dlhotrvácne farby. Na Hanami pigmenty sa môžete spoľahnúť. Sú perfektnou voľbou ako pre začiatočníkov, tak pre profesionálov. Ak vám záleži na bezpečnosti a zdarví klientiek, voľte len certifikované pigmenty (REACH) z európskych zdrojov. Ak vám záleží na vašej reputácii, voľte stabilné kvalitné pigmenty, bez nežiadúcich farebných zmien s dlhou trvanlivosťou.

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Každý pigment má svoju unikátnu šaržu a bezpečnostný list, kde nájdete všetky informácie o obsahu jednotlivých zložiek a testoch.


NAŠE PIGMENTY SÚ HYBRIDNÉ. Obsahujú starostlivo vyberanú zmes organickýcha anorganických farbív pre bezpečnosť a sýte výsledky s dlhou životnosťou bez nežiadúcichfarebných zmien.

Máte otázky? Opýtajte sa Dagmar.

Profesionálnej školiteľky PMU

V pracovné dni som tu pre vás od 10:00 do 16:00. Rada zodpoviem na Vaše otázky.