ROSA HERBAL Fixačné sérum
search
  • ROSA HERBAL Fixačné sérum

ROSA HERBAL Fixačné sérum

40,00 €
Doba dodania pracovné 1- 2 dni
8 ks

ROSA HERBAL Fixačné sérum

Množstvo

Popis

Fixačné sérum ®️
Objem 100ml.
Sérum zabraňujúce úniku tekutín a pigmentov po PMU.
ZLOŽENIE:PIGMENT BOOSTER® COMPLEX 3
- Špeciálna kombinácia zložiek, ktoré spolu tvoria kompozíciu pre synergické spolunažívanie. Výsledkom je kvalitatívna zmena stavu pokožky, ktorá umožňuje účinnejšie a rýchlejšie dodávanie pigmentov.
VODA Z LEVANDUĽOVÝCH KVETOV
-Regeneruje kožné bunky a zlepšuje štruktúru pokožky, má hojivý účinok na rany, podporuje hojenie povrchových jaziev, uľahčuje uzatváranie rán, upokojuje podráždenie, červenú pokožku, má antiseptický a protizápalový účinok.
VODA Z CHEMĽOVÝCH KVETOV
-Osviežuje mikrocirkuláciu, má adstringentný, čistiaci účinok, preto je vhodný proti trvalému začervenaniu kože, na upokojenie opuchov a nedostatočné príznaky obehového systému.
PROPOLISOVÁ TINKTÚRA
- Propolis je neuveriteľne všestranný materiál v alternatívnej medicíne tak externe, ako aj interne. Aktivuje fagocyty, je širokospektrálne antibiotikum, je adstringentné, má antivírusový, baktericídny, antiseptický, protizápalový a upokojujúci účinok, je antiedém a antiparazitický antioxidant, uľahčuje hojenie rán. Má dermatologický účinok, je schopný riadiť hojenie tkanív a pomáha predchádzať tvorbe jaziev.
MODRÝ KAMILKOVÝ ESENCiÁLNY OLEJ
Je to jeden z najúčinnejších a najsilnejších protizápalových bylinkových éterických olejov. Je upokojujúci a protizápalový, antimikrobiálny, vhodný na tlmenie podráždenej pokožky, zmiernenie začervenania a ružovky, zníženie alergickej reakcie, obnovenie rovnováhy pokožky, regeneráciu a mierne čistenie.
POPIS:
Adstringentný gél, zabraňuje úniku tkanivovej tekutiny a pigmentu. Vďaka svojmu špeciálnemu obsahu, ktorý obsahuje Pigment Booster® Complex 3, sú bodné kanály rýchlejšie uzavreté a pigmenty uzatvárajú do pokožky. Preto začína proces hojenia a zaisťuje krajší konečný výsledok. Pomáha predchádzať zápalom vďaka svojim zložkám. 100% prírodná kozmetika, obsahuje iba prírodné rastlinné prísady.
VYUŽITIE:
Odporúča sa najmä na obočie, pery, permanentný make-up a tetovanie tela. Po tetovaní, po očistení a dezinfekcii pokožky naneste na čerstvé tetovanie tenkú vrstvu. Neotierajte ho, nechajte absorbovať a pracovať. Nepoužívajte ho na očné viečka, pretože by to mohlo spôsobiť popálenie očí. V tejto citlivej oblasti sa odporúča používať krém na očné linky.
ÚČINOK:
Jeho zložky pomáhajú zjemniť hojenie tetovaní, majú hojivé účinky na rany, adstringentné, protizápalové, upokojujúce a opuchové upokojujúce účinky, uľahčujú hojenie povrchových poranení a podporujú hygienu tetovania.
RADA: Na vatovú tyčinku aplikujte malé množstvo séra a natrite na pigmentovanú oblasť po ukončení pigmentácie ako posledný krok. Sérum nechajte vstrebať. Nezotierajte. Absorbuje sa rýchlo. Takmer okamžite zastaví únik tekutiny z ošetrenej oblasti, takže nie je potrebné odsávanie výpotku. Navyše urýchli hojenie rán a zabráni infekcii a zredukuje opuch. Zabráni úniku pigmentov z pokožky a výrazne zlepší proces hojenia a maximálny výsledok pigmentácie .

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Máte otázky? Opýtajte sa nás.

Hanami asistentka Lenka

  • - produktové poradenstvo
  • - objednávky
  • - informácie k zásielkám
  • - reklamácie
volajte
+421 944 588 124

(sme Vám k dispozícii počas pracovných dní od 10:00 do 17:00)

Píšte:

kontaktovať cez formulár