GREEN SOAP ROSA HERBAL - zelené mydlo
search
  • GREEN SOAP ROSA HERBAL - zelené mydlo

GREEN SOAP ROSA HERBAL - zelené mydlo

20,00 €
Doba dodania pracovné 1- 2 dni
8 ks

ROSA HERBAL zelené mydlo - gél, objem 150 ml

Množstvo

Popis

Zelené mydlo - koncentrát 
Objem 150ml.
Čistiaci gél, ktorý odstraňuje nečistoty a make-up.


ZLOŽENIE:
Éterický olej z čajovníka
- Má čistiace a dezinfekčné účinky. Medzi jeho výnimočné vlastnosti patrí široké spektrum antivírusových, baktericídnych a fungicídnych účinkov. Pomáha vytvárať celkovú hygienu pokožky a chráni pred super infekciou. Jeho dôležitou vlastnosťou je, že obsahuje približne 100 zlúčenín, vďaka ktorým má skutočne silný liečivý účinok.
Spirulina
- Účinná látka bohatá na bielkoviny, aminokyseliny, vitamíny a bioaktívne prvky. / približne 70% surového proteínu, komplexného vitamínu B, beta karoténu, vitamínu E, karotenoidov, mangánu, zinku, medi, železa, selénu, draslíka, horčíka, kyseliny gama - linolovej. Vďaka vysokému obsahu bielkovín regeneruje, posilňuje a vyživuje pokožku, zlepšuje jej pružnosť, spomaľuje starnutie pokožky, stimuluje metabolizmus na bunkovej úrovni, stimuluje regeneráciu tkanív v prípade poranení, bojuje proti vráskam a má antioxidačný účinok.
Extrakt zo sladu
- Hydratuje a upokojuje pokožku, má protizápalový účinok, ideálny pre suchú, citlivú alebo podráždenú pokožku s nedostatkom vody, zjemňuje pleť, chráni pokožku pred dehydratáciou a predčasným starnutím.
Levanduľový esenciálny olej
- Má protizápalové účinky, pomáha pri uzatváraní a hojení rán, je prospešný pri akné a ekzémoch. Je to upokojujúce, protizápalové, antibakteriálne, protiplesňové činidlo, ktoré reguluje produkciu mazu a dodáva pokožke zamatovú jemnosť.

POPIS:
Čistiaci gél, ktorý odstraňuje z pokožky nečistoty, make-up a pigmentové zvyšky. Má hydratačný a upokojujúci účinok. Odporúča sa používať v prípade mastnej pokožky a pre špecialistov PMU pred, počas a po ošetrení PMU na čistenie pokožky bez toho, aby došlo k podráždeniu. Pomáha predchádzať zápalom a podporuje proces hojenia rán. Počas PMU, tetovania tela alebo pigmentácie vlasovej pokožky umožňuje rýchle a šetrné odstránenie prebytočného pigmentu. 100% prírodná kozmetika, obsahuje iba prírodné rastlinné prísady.

VYUŽITIE:
Pred ošetrením PMU, počas neho a po ňom očistite pokožku. Nalejte malé množstvo gélu na vlhký bavlnený alebo vatový tampón, alebo utierku a utrite pokožku, ktorá sa má vyčistiť. Nenahrádza dezinfekciu pokožky. Môže sa aplikovať na akúkoľvek časť tváre alebo tela okrem očí. Nesmie sa dostať do očí. Počas PMU na očné linky sa odporúča používať koncentrát bieleho mydla.

ÚČINOK:
Upokojuje a hydratuje pokožku, posilňuje bunkové steny, chráni pred voľnými radikálmi, a preto pôsobí proti starnutiu pleti. Vďaka svojim zložkám má antivírusové, antibakteriálne a antimykotické vlastnosti, chráni pred infekciami a zápalmi. Pomáha hojiť rany a urýchľuje uzatváranie rán. Odstraňuje nielen nečistoty, ale aj nahromadený tuk z povrchu pokožky. Táto funkcia je obzvlášť užitočná pre mastnú a lesklú pokožku. Vyživuje pokožku prostredníctvom vysokého obsahu vitamínov a minerálov.

RADA: produkt použite pred aj počas zákroku pigemntácie. Ideálny na mladú, problematickú, zmiešanú až mastnú pleť. Nepoužívajte na PMU očných liniek.

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Máte otázky? Opýtajte sa nás.

Hanami asistentka Lenka

  • - produktové poradenstvo
  • - objednávky
  • - informácie k zásielkám
  • - reklamácie
volajte
+421 944 588 124

(sme Vám k dispozícii počas pracovných dní od 10:00 do 17:00)

Píšte:

kontaktovať cez formulár