HANAMI LIPS LINE - Camelia
search
  • HANAMI LIPS LINE - Camelia

HANAMI LIPS LINE - Camelia

78,00 €
Doba dodania pracovné 1- 2 dni
2 ks

LIPS LINE - Camelia - pastelový broskyňový svetlý pigment na pery 

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Popis

CAMELIA - teplá pastelová ružová v odtieni broskyne. Ideálna pre techniku ​​aquarell, ombre, 3D (zosvetlenie). Perfektná na pigmentáciu pier vo farbách Nude s teplými odtieňmi s prídavkom Virgin. Ak sa použije samostatne, bude skvelá pre zrelú pleť a klientky so svetlou červenou farbou na perách a chladnou červenou farbou na perách na zahriatie. Dokáže zosvetliť ostatné farby z radu Hanami. Pre zintenzívnenie bude perfektná v kombinácii s Juicy Pink, Scarlet, Bolero. Pigment je možné kombinovať aj s inými odtieňmi LIPS línie. Vďaka patentovanému zloženiu a NOVOXX technológii vás prekvapí komfortným a rýchlim zapracovaním pigmentu do pokožky a expresne rýchle bezproblémové hojenie. Pery vašich zákazníčok nikdy nevyzerali lepšie. Naše pigmenty si určite zamilujete !

Objem: 10 ml

Pigmenty sa vyznačujú najvyššouu mierou bezpečnosti zloženia a farmakologickej čistoty, bez alergénov, parabénov, alkoholu, kovov a dráždivých látok. Sú vyrobené namodernejšou technológiou v Nemecku a majú hneď niekoľko patentov, čo ich odlišuje od konkurencie. Azda najdôležitejším je AZO bezpečné pre odstránenie laserom a bez vniku karcinogénov, ASS technológia, ktorá zabezpečuje viac farby v koži aj pri komplikovanej pleti a Novoxx technológia, ktorá zabezpečuje expresne rýchle a komfortné hojenie, mikrobiálnu stalitu a žiarivé stabilné dlhotrvácne farby. Na Hanami pigmenty sa môžete spoľahnúť. Sú perfektnou voľbou ako pre začiatočníkov, tak pre profesionálov. Ak vám záleži na bezpečnosti a zdarví klientiek, voľte len certifikované pigmenty (REACH) z európskych zdrojov. Ak vám záleží na vašej reputácii, voľte stabilné kvalitné pigmenty, bez nežiadúcich farebných zmien s dlhou trvanlivosťou.

ZLOŽENIE:

AQUA, CI 77891, PROPYLÉN GLYKOL, GLYCERÍN, EXTRAKT HAMAMELIS VIRGINIANA, CI 200310, CI 56110, fosforečnan vápenato-sodný, PEG-8, CI 561170, SHELLAC, POLYSORBATE 80, CI 51345, CI 561300, CI 77266

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Každý pigment má svoju unikátnu šaržu a bezpečnostný list, kde nájdete všetky informácie o obsahu jednotlivých zložiek a testoch.


NAŠE PIGMENTY SÚ HYBRIDNÉ. Obsahujú starostlivo vyberanú zmes organickýcha anorganických farbív pre bezpečnosť a sýte výsledky s dlhou životnosťou bez nežiadúcichfarebných zmien.

Máte otázky? Opýtajte sa Dagmar.

Profesionálnej školiteľky PMU

V pracovné dni som tu pre vás od 10:00 do 16:00. Rada zodpoviem na Vaše otázky.