HANAMI LIPS LINE - Dirty Pink
search
  • HANAMI LIPS LINE - Dirty Pink

HANAMI LIPS LINE - Dirty Pink

78,00 €
Doba dodania pracovné 1- 2 dni
8 ks

LIPS LINE - Dirty Pink - pastelový špinavo ružový silne krycí pigment na pery 

Množstvo

Popis

Krásny jemný pigment v neutrálnom tóne. Ideálny pre ženy, ktoré chcú pery v ružovom odtieni s efektom lesku. Funguje na techniky plne kolorované, akvarel, ombre aj 3D techniky. Ak chcete posilniť jeho intenzitu, pridajte tmavší pigment. Ak však chceme jemnejší odtieň, doplňte Virgin. Ak chcete veľmi jemnú ružovú Baby Doll Lips s perleťovým efektom, pridajte Flash light. Pigment je možné kombinovať aj s inými odtieňmi LIPS línie. Vďaka patentovanému zloženiu a NOVOXX technológii vás prekvapí komfortným a rýchlim zapracovaním pigmentu do pokožky a expresne rýchle bezproblémové hojenie. Pery vašich zákazníčok nikdy nevyzerali lepšie. Naše pigmenty si určite zamilujete !

Objem: 10 ml

Zloženie: AQUA, CI 77891, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, HAMAMELIS VIRGINIANA EXTRACT, CALCIUM SODIUM PHOSPHOSILICATE, PEG-8, CI 56110, SHELLAC, CI 51345, POLYSORBATE 80, CI 77266

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Každý pigment má svoju unikátnu šaržu a bezpečnostný list, kde nájdete všetky informácie o obsahu jednotlivých zložiek a testoch.


NAŠE PIGMENTY SÚ HYBRIDNÉ. Obsahujú starostlivo vyberanú zmes organickýcha anorganických farbív pre bezpečnosť a sýte výsledky s dlhou životnosťou bez nežiadúcichfarebných zmien.

Máte otázky? opýtajte sa dagmar.

profesionlálenej školiteľky PMU

V pracovné dni som tu pre vás od 10:00 do 16:00 rada zodpoviem na vaše otázky.