HANAMI LIPS LINE - Skimia
search
  • HANAMI LIPS LINE - Skimia

HANAMI LIPS LINE - Skimia

78,00 €
Doba dodania pracovné 1- 2 dni
4 ks

LIPS LINE - Skimia - teplý hnedý pigment na pery 

Množstvo

Popis

SKIMIA -

Odtieň teplej hnedej s bordovým tónom. Farba z nude lips line palety v silnejšom prevedení. Ideálna pre klientky, ktorí očakávajú výrazné odtiene v zemitých tónoch. Dokonale sa hodí pre metódu aquarell, soft shading, ombre alebo 3D v závislosti od použitej techniky. Dá sa kombinovať s Virgin. Pre zintenzívnenie bude skvelá v kombinácii so Scarlet. Pigment je možné kombinovať aj s inými odtieňmi LIPS línie. Vďaka patentovanému zloženiu a NOVOXX technológii vás prekvapí komfortným a rýchlim zapracovaním pigmentu do pokožky a expresne rýchle bezproblémové hojenie. Pery vašich zákazničiek nikdy nevyzerali lepšie. Naše pigmenty si určite zamilujete !

Objem 10 ml.

Pigmenty sa vyznačujú najvyššouu mierou bezpečnosti zloženia a farmakologickej čistoty, bez alergénov, parabénov, alkoholu, kovov a dráždivých látok. Sú vyrobené namodernejšou technológiou v Nemecku a majú hneď niekoľko patentov, čo ich odlišuje od konkurencie. Azda najdôležitejším je AZO bezpečné pre odstránenie laserom a bez vniku karcinogénov, ASS technológia, ktorá zabezpečuje viac farby v koži aj pri komplikovanej pleti a Novoxx technológia, ktorá zabezpečuje expresne rýchle a komfortné hojenie, mikrobiálnu stalitu a žiarivé stabilné dlhotrvácne farby. Na Hanami pigmenty sa môžete spoľahnúť. Sú perfektnou voľbou ako pre začiatočníkov, tak pre profesionálov. Ak vám záleži na bezpečnosti a zdarví klientiek, voľte len certifikované pigmenty (REACH) z európskych zdrojov. Ak vám záleží na vašej reputácii, voľte stabilné kvalitné pigmenty, bez nežiadúcich farebných zmien s dlhou trvanlivosťou.

ZLOŽENIE:

AQUA, CI 77891, PROPYLÉN GLYKOL, GLYCERÍN, EXTRAKT HAMAMELIS VIRGINIANA, CI 200310, FOSFOSILIKÁT VÁPENATÝ SODNÝ, PEG-8, CI 12475, SHELLAC, POLYSORBATE 80, CI 77266, CI 56110, CI 51345

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Každý pigment má svoju unikátnu šaržu a bezpečnostný list, kde nájdete všetky informácie o obsahu jednotlivých zložiek a testoch.


NAŠE PIGMENTY SÚ HYBRIDNÉ. Obsahujú starostlivo vyberanú zmes organickýcha anorganických farbív pre bezpečnosť a sýte výsledky s dlhou životnosťou bez nežiadúcichfarebných zmien.

Máte otázky? Opýtajte sa Dagmar.

Profesionálnej školiteľky PMU

V pracovné dni som tu pre vás od 10:00 do 16:00. Rada zodpoviem na Vaše otázky.