HANAMI MICROBLADING - Sepia
search
  • HANAMI MICROBLADING - Sepia

HANAMI MICROBLADING - Sepia

78,00 €
Doba dodania pracovné 1- 2 dni
3 ks

MICROBLADING - Sepia - neutrálny stredne hnedý pigment na obočie a techniku microblading / čepieľka

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Popis

SEPIA

Stredne hnedá, neutrálna farba. Vhodná pre všetky typy pleti. Ideálna pre tmavé blondínky, svetlé hnedé typy a brunetky, ktoré nechcú príliš tmavé obočie.

Sepia je veľmi populárna, pretože aj po vyhojení vyzerá prirodzene. S mastnými, pórovitými a chladnými typmi pokožky môže pigmentovať v mierne sivom odtieni. Ak sa tomu chcete vyhnúť, môžete pridať Golden Brown, alebo Ginger. V prípade príliš hlbokej pigmentácie je farba studená.

Objem: 10 ml

Odtieň: neutrálny

Pigmenty Hanami na permanentný make-up. Pigmenty sa vyznačujú najvyššou mierou bezpečnosti zloženia a farmakologickej čistoty, bez alergénov, parabénov, alkoholu, kovov a dráždivých látok. Sú vyrobené namodernejšou technológiou v Nemecku a majú hneď niekoľko patentov, čo ich odlišuje od konkurencie. Medzi azda najdôležitejšie vlastnosti pigmentov Hanami patrí: sú AZO bezpečné pre odstránenie laserom a bez vniku karcinogénov, ASS technológia, ktorá zabezpečuje viac farby v koži aj pri komplikovanej pleti a Novoxx technológia, ktorá zabezpečuje expresne rýchle a komfortné hojenie, mikrobiálnu stalitu a žiarivé stabilné dlhotrvácne farby. Na Hanami pigmenty sa môžete spoľahnúť. Sú perfektnou voľbou ako pre začiatočníkov, tak pre profesionálov. Ak vám záleži na bezpečnosti a zdraví klientiek, voľte len certifikované pigmenty (REACH) z európskych zdrojov. Ak vám záleží na vašej reputácii, voľte stabilné kvalitné pigmenty, bez nežiadúcich farebných zmien s dlhou trvácnosťou.

Zloženie:

AQUA, CI 77891, CI 11767, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, HAMAMELIS VIRGINIANA EXTRACT,CALCIUM SODIUM PHOSPHOSILICATE, PEG-8, CI 77266, SHELLAC, CI 561170, CI 56110, CI 561300,POLYSORBAT 80, SILICA, AMMONIUM HYDROXIDE

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Každý pigment má svoju unikátnu šaržu a bezpečnostný list, kde nájdete všetky informácie o obsahu jednotlivých zložiek a testoch.


NAŠE PIGMENTY SÚ HYBRIDNÉ. Obsahujú starostlivo vyberanú zmes organickýcha anorganických farbív pre bezpečnosť a sýte výsledky s dlhou životnosťou bez nežiadúcichfarebných zmien.

Máte otázky? Opýtajte sa Dagmar.

Profesionálnej školiteľky PMU

V pracovné dni som tu pre vás od 10:00 do 16:00. Rada zodpoviem na Vaše otázky.