HANAMI MICROBLADING - Black Coffee
search
  • HANAMI MICROBLADING - Black Coffee

HANAMI MICROBLADING - Black Coffee

78,00 €
Doba dodania pracovné 1- 2 dni
1 ks

MICROBLADING - Black Coffee - neutrálny tmavší hnedý pigment na obočie a techniku microblading / čepieľka

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Popis

Neutrálna, krásna, tmavohnedá farba. Intenzívny, silne krycí pigment, ktorý dlho zostáva v pokožke. Farba pre tmavé vlasy a brunetky,ktoré chcú jasné hnedé obočie. Môžete ním stmaviť akúkoľvek farbu. Jedna z najpopulárnejších farieb na pigmentáciu obočia.

Na zjemnenie a zosvetlenie môžete pridať Golden Brown alebo Cider, Ginger.

Objem: 10 ml

Odtieň: neutrálny

Pigmenty sa vyznačujú najvyššouu mierou bezpečnosti zloženia a farmakologickej čistoty, bez alergénov, parabénov, alkoholu, kovov a dráždivých látok. Sú vyrobené namodernejšou technológiou v Nemecku a majú hneď niekoľko patentov, čo ich odlišuje od konkurencie. Azda najdôležitejším je AZO bezpečné pre odstránenie laserom a bez vniku karcinogénov, ASS technológia, ktorá zabezpečuje viac farby v koži aj pri komplikovanej pleti a Novoxx technológia, ktorá zabezpečuje expresne rýchle a komfortné hojenie, mikrobiálnu stalitu a žiarivé stabilné dlhotrvácne farby. Na Hanami pigmenty sa môžete spoľahnúť. Sú perfektnou voľbou ako pre začiatočníkov, tak pre profesionálov. Ak vám záleži na bezpečnosti a zdarví klientiek, voľte len certifikované pigmenty (REACH) z európskych zdrojov. Ak vám záleží na vašej reputácii, voľte stabilné kvalitné pigmenty, bez nežiadúcich farebných zmien s dlhou trvanlivosťou.


Zloženie:

AQUA, CI 11767, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, HAMAMELIS VIRGINIANA EXTRACT, CI 77266, CI 77891, CALCIUM SODIUM PHOSPHOSILICATE, PEG-8, CI 56110, CI 561170, SHELLAC, POLYSORBAT 80, CI 561300, SILICA, AMMONIUM HYDROXIDE

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Každý pigment má svoju unikátnu šaržu a bezpečnostný list, kde nájdete všetky informácie o obsahu jednotlivých zložiek a testoch.


NAŠE PIGMENTY SÚ HYBRIDNÉ. Obsahujú starostlivo vyberanú zmes organickýcha anorganických farbív pre bezpečnosť a sýte výsledky s dlhou životnosťou bez nežiadúcichfarebných zmien.

Máte otázky? Opýtajte sa Dagmar.

Profesionálnej školiteľky PMU

V pracovné dni som tu pre vás od 10:00 do 16:00. Rada zodpoviem na Vaše otázky.