HANAMI PMU & Hair Stroke - Black Coffee
search
  • HANAMI PMU & Hair Stroke - Black Coffee

HANAMI PMU & Hair Stroke - Black Coffee

78,00 €
Doba dodania pracovné 1- 2 dni
4 ks

PMU & Hair Stroke - Black Coffee - tmavo hnedý pigment na obočie pre prístrojové techniky

Množstvo

Popis

Neutrálna, krásna, tmavo hnedá farba. Intenzívny, silne krycí pigment, ktorý dlho zostáva v pokožke. Farba je určená pre tmavé vlasy a brunetky, ktoré chcú sýte hnedé obočie. Môžete ním tiež stmaviť akúkoľvek farbu. Je to jedna z najpopulárnejších farieb na pigmentáciu obočia z násho portfólia. Na zjemnenie a zosvetlenie môžete pridať Golden Brown alebo Ginger.

Odtieň: neutrálny

Aplikácia: powder/ombre hair-strokes techniky

Pigmenty Hanami na permanentný make-up. Pigmenty sa vyznačujú najvyššou mierou bezpečnosti zloženia a farmakologickej čistoty, bez alergénov, parabénov, alkoholu, kovov a dráždivých látok. Sú vyrobené namodernejšou technológiou v Nemecku a majú hneď niekoľko patentov, čo ich odlišuje od konkurencie. Medzi azda najdôležitejšie vlastnosti pigmentov Hanami patrí: sú AZO bezpečné pre odstránenie laserom a bez vniku karcinogénov, ASS technológia, ktorá zabezpečuje viac farby v koži aj pri komplikovanej pleti a Novoxx technológia, ktorá zabezpečuje expresne rýchle a komfortné hojenie, mikrobiálnu stalitu a žiarivé stabilné dlhotrvácne farby. Na Hanami pigmenty sa môžete spoľahnúť. Sú perfektnou voľbou ako pre začiatočníkov, tak pre profesionálov. Ak vám záleži na bezpečnosti a zdraví klientiek, voľte len certifikované pigmenty (REACH) z európskych zdrojov. Ak vám záleží na vašej reputácii, voľte stabilné kvalitné pigmenty, bez nežiadúcich farebných zmien s dlhou trvácnosťou.

ZLOŽENIE: AQUA, CI 200310, PROPYLÉN GLYKOL, GLYCERÍN, EXTRAKT HAMAMELIS VIRGINIANA, CI 77266, CI 77891, fosforečnan sodný vápenatý, PEG-8, CI 56110, CI 561170, SHELLAC, POLYSORBATE 80, CI

Objem: 10 ml

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Každý pigment má svoju unikátnu šaržu a bezpečnostný list, kde nájdete všetky informácie o obsahu jednotlivých zložiek a testoch.


NAŠE PIGMENTY SÚ HYBRIDNÉ. Obsahujú starostlivo vyberanú zmes organickýcha anorganických farbív pre bezpečnosť a sýte výsledky s dlhou životnosťou bez nežiadúcichfarebných zmien.

Máte otázky? Opýtajte sa Dagmar.

Profesionálnej školiteľky PMU

V pracovné dni som tu pre vás od 10:00 do 16:00. Rada zodpoviem na Vaše otázky.