HANAMI PMU & Hair Stroke - Ginger
search
  • HANAMI PMU & Hair Stroke - Ginger

HANAMI PMU & Hair Stroke - Ginger

78,00 €
Doba dodania pracovné 1- 2 dni
8 ks

PMU & Hair Stroke - Ginger - univerzálny korekčný pigment / modifikátor na obočie pre teplý efekt pre strojové techniky aj microblading

Množstvo

Popis

GINGER

Modifikátor na studené odtiene obočia, ktoré spadajú do fialovej, sivej, modrej. Rovnako môže byť použivaný na zateplenie pigmentov:

Sepia, Black Coffe, Brown Black z PMU aj Microblading línie. Môže sa pridať do Warm Black pre extra zahriatie pigmentu.

Objem: 10 ml

Odtieň: teplý

Pigmenty Hanami na permanentný make-up. Pigmenty sa vyznačujú najvyššou mierou bezpečnosti zloženia a farmakologickej čistoty, bez alergénov, parabénov, alkoholu, kovov a dráždivých látok. Sú vyrobené namodernejšou technológiou v Nemecku a majú hneď niekoľko patentov, čo ich odlišuje od konkurencie. Medzi azda najdôležitejšie vlastnosti pigmentov Hanami patrí: sú AZO bezpečné pre odstránenie laserom a bez vniku karcinogénov, ASS technológia, ktorá zabezpečuje viac farby v koži aj pri komplikovanej pleti a Novoxx technológia, ktorá zabezpečuje expresne rýchle a komfortné hojenie, mikrobiálnu stalitu a žiarivé stabilné dlhotrvácne farby. Na Hanami pigmenty sa môžete spoľahnúť. Sú perfektnou voľbou ako pre začiatočníkov, tak pre profesionálov. Ak vám záleži na bezpečnosti a zdraví klientiek, voľte len certifikované pigmenty (REACH) z európskych zdrojov. Ak vám záleží na vašej reputácii, voľte stabilné kvalitné pigmenty, bez nežiadúcich farebných zmien s dlhou trvácnosťou.

Zloženie:

AQUA, CI 200310, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, HAMAMELIS VIRGINIANA EXTRACT, CALCIUM SODIUM PHOSPHOSILICATE, CI 77891, PEG-8, SHELLAC, POLYSORBATE 80, CI 56110, CI 561170, CI 77266, CI 561300

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Každý pigment má svoju unikátnu šaržu a bezpečnostný list, kde nájdete všetky informácie o obsahu jednotlivých zložiek a testoch.


NAŠE PIGMENTY SÚ HYBRIDNÉ. Obsahujú starostlivo vyberanú zmes organickýcha anorganických farbív pre bezpečnosť a sýte výsledky s dlhou životnosťou bez nežiadúcichfarebných zmien.

Máte otázky? Opýtajte sa Dagmar.

Profesionálnej školiteľky PMU

V pracovné dni som tu pre vás od 10:00 do 16:00. Rada zodpoviem na Vaše otázky.