HANAMI PMU & Hair Stroke - Golden Brown
search
  • HANAMI PMU & Hair Stroke - Golden Brown

HANAMI PMU & Hair Stroke - Golden Brown

78,00 €
Doba dodania pracovné 1- 2 dni
12 ks

PMU & Hair Stroke - Golden Brown - sveltý teplý hnedý pigment na obočie pre prístrojové techniky

Množstvo

Popis

Svetlý až stredne hnedý pigment s teplým "medovým" odtieňom pre blondínky a svetlé hnedé vlasy. Pri veľmi studených typoch pleti sa vyvinie do neutrálneho odtieňa. Nikdy nebude ružový. Pigment pri použití metódou vláskovania - doporučujeme posilniť farbou Sepia, alebo inou tmavšou farbou. Pri technike powder brows vznikne neodolateľný zlatistý blond. Pre hrdzavé vlasy odporúčame pridať Ginger.

Objem: 10 ml

Pigmenty Hanami na permanentný make-up. Pigmenty sa vyznačujú najvyššou mierou bezpečnosti zloženia a farmakologickej čistoty, bez alergénov, parabénov, alkoholu, kovov a dráždivých látok. Sú vyrobené namodernejšou technológiou v Nemecku a majú hneď niekoľko patentov, čo ich odlišuje od konkurencie. Medzi azda najdôležitejšie vlastnosti pigmentov Hanami patrí: sú AZO bezpečné pre odstránenie laserom a bez vniku karcinogénov, ASS technológia, ktorá zabezpečuje viac farby v koži aj pri komplikovanej pleti a Novoxx technológia, ktorá zabezpečuje expresne rýchle a komfortné hojenie, mikrobiálnu stalitu a žiarivé stabilné dlhotrvácne farby. Na Hanami pigmenty sa môžete spoľahnúť. Sú perfektnou voľbou ako pre začiatočníkov, tak pre profesionálov. Ak vám záleži na bezpečnosti a zdraví klientiek, voľte len certifikované pigmenty (REACH) z európskych zdrojov. Ak vám záleží na vašej reputácii, voľte stabilné kvalitné pigmenty, bez nežiadúcich farebných zmien s dlhou trvácnosťou.

Zloženie: AQUA, CI 77891, CI 200310, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, HAMAMELIS VIRGINIANA EXTRACT, CALCIUM SODIUM PHOSPHOSILICATE, PEG-8, CI 56110, SHELLAC, CI 77266, POLYSORBATE 80, CI561170, CI 561300

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Každý pigment má svoju unikátnu šaržu a bezpečnostný list, kde nájdete všetky informácie o obsahu jednotlivých zložiek a testoch.


NAŠE PIGMENTY SÚ HYBRIDNÉ. Obsahujú starostlivo vyberanú zmes organickýcha anorganických farbív pre bezpečnosť a sýte výsledky s dlhou životnosťou bez nežiadúcichfarebných zmien.

Máte otázky? Opýtajte sa Dagmar.

Profesionálnej školiteľky PMU

V pracovné dni som tu pre vás od 10:00 do 16:00. Rada zodpoviem na Vaše otázky.