Maranti - HANAMI PMU & Hair Stroke
search
  • Maranti - HANAMI PMU & Hair Stroke

Maranti - HANAMI PMU & Hair Stroke

78,00 €
Doba dodania pracovné 1- 2 dni
10 ks

PMU & Hair Stroke - Maranti - pigment na permanentný makeup obočia, prístrojové techniky

Množstvo

Popis

Stredne hnedý pigment s teplým odtieňom.

Ideálny pre svetlejšie hnedovlásky, gaštanové vlasy a staršie osoby. Nikdy nezmení farbu do lososovej (oranžovej) alebo ružovej farby, ani napriek tomu, že je v teplých tónoch. Pri chladných typoch pokožky sa po zahojení rozvinie do krásnej, neutrálnej, stredne hnedej.

- Pigment je veľmi obľúbený.

Objem: 10 ml

Prečo si vybrať pigmenty Hanami na permanentný make-up:

Pigmenty sa vyznačujú najvyššou mierou bezpečnosti zloženia a farmakologickej čistoty, bez alergénov, parabénov, alkoholu, kovov a dráždivých látok. Sú vyrobené namodernejšou technológiou v Nemecku a majú hneď niekoľko patentov, čo ich odlišuje od konkurencie.

Medzi azda najdôležitejšie vlastnosti pigmentov Hanami patrí: sú AZO bezpečné pre odstránenie laserom a bez vniku karcinogénov, ASS technológia, ktorá zabezpečuje viac farby v koži aj pri komplikovanej pleti a Novoxx technológia, ktorá zabezpečuje expresne rýchle a komfortné hojenie, mikrobiálnu stalitu a žiarivé stabilné dlhotrvácne farby.

Na Hanami pigmenty sa môžete spoľahnúť.

Sú perfektnou voľbou ako pre začiatočníkov, tak pre profesionálov.

Ak vám záleži na bezpečnosti a zdraví klientiek, voľte len certifikované pigmenty (REACH) z európskych zdrojov.

Ak vám záleží na vašej reputácii, voľte stabilné kvalitné pigmenty, bez nežiadúcich farebných zmien s dlhou trvácnosťou.

Zloženie: AQUA, CI 200310, CI 77891, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, HAMAMELIS VIRGINIANA EXTRACT, CALCIUM SODIUM PHOSPHOSILICATE, PEG-8, CI 77266, SHELLAC, CI 56110, POLYSORBAT 80, CI 561170, CI561300, AMMONIUM HYDROXIDE

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Každý pigment má svoju unikátnu šaržu a bezpečnostný list, kde nájdete všetky informácie o obsahu jednotlivých zložiek a testoch.


NAŠE PIGMENTY SÚ HYBRIDNÉ. Obsahujú starostlivo vyberanú zmes organických a anorganických farbív, pre bezpečnosť a sýte výsledky s dlhou životnosťou, bez nežiadúcich farebných zmien.

Máte otázky? Opýtajte sa nás.

Hanami asistentka Lenka

  • - produktové poradenstvo
  • - objednávky
  • - informácie k zásielkám
  • - reklamácie
volajte
+421 944 588 124

(sme Vám k dispozícii počas pracovných dní od 10:00 do 17:00)

Píšte:

kontaktovať cez formulár