• Novinka
Kiku
search
  • Kiku
  • Kiku
  • Kiku
  • Kiku
  • Kiku

Kiku

78,00 €
Doba dodania pracovné 1- 2 dni
4 ks

Kiku - vegan lips line - 100% vegánky hybridný PMU pigment na pery

Množstvo

Popis

Odtieň teplej  hnedej a ružového dreva s jemne malinovým podtónom . Farba nahej/nude palety je intenzívne krycia, ideálna pre pigmentáciu v prirodzených farbách. Tento krycí pigment sa hodí klientkam, ktoré preferuju prirodzený jemný efekt na perách. Doporučujeme na svetlé pery a pre staršie dámy. Môže byť posilnený iným odtieňom alebo si vytvorte vlastný odtieň pridaním iného pigmentu z VEGAN lips líne. Vďaka patentovanému zloženiu a NOVOXX technológii vás prekvapí komfortným a rýchlim zapracovaním pigmentu do pokožky a expresne rýchle bezproblémové hojenie. Pery vašich zákazničiek nikdy nevyzerali lepšie. 

Objem: 10 ml

Farba: krycia, neutrálna až teplá, hnedo-ružová

Pigmenty Hanami na permanentný make-up. Pigmenty sa vyznačujú najvyššou mierou bezpečnosti zloženia a farmakologickej čistoty, bez alergénov, parabénov, alkoholu, kovov a dráždivých látok. Sú vyrobené namodernejšou technológiou v Nemecku a majú hneď niekoľko patentov, čo ich odlišuje od konkurencie. Medzi azda najdôležitejšie vlastnosti pigmentov Hanami patrí: sú AZO bezpečné pre odstránenie laserom a bez vniku karcinogénov, ASS technológia, ktorá zabezpečuje viac farby v koži aj pri komplikovanej pleti a Novoxx technológia, ktorá zabezpečuje expresne rýchle a komfortné hojenie, mikrobiálnu stalitu a žiarivé stabilné dlhotrvácne farby. Na Hanami pigmenty sa môžete spoľahnúť. Sú perfektnou voľbou ako pre začiatočníkov, tak pre profesionálov. Ak vám záleži na bezpečnosti a zdraví klientiek, voľte len certifikované pigmenty (REACH) z európskych zdrojov. Ak vám záleží na vašej reputácii, voľte stabilné kvalitné pigmenty, bez nežiadúcich farebných zmien s dlhou trvácnosťou.

Zloženie:

CI 77891, AQUA, DESTILÁT HAMAMELIS VIRGINIANA, CI 200310, PROPYLÉN GLYKOL, GLYCERÍN, PEG-8, CI 56110, ALKOHOL, AKRYLÁT AMÓNNY KPOLYMÉR, METHYLPROPÁNDIOL,561310CIOL, CLYCERIN 70, POLYSORBATE 80, BUTYLÉN GLYKOL, CI 77266, FENYLPROPANOL, TRIDECETH-6 FOSFÁT, DIPROPYLÉN GLYKOL, GLYCERYL KAPRYLÁT

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Každý pigment má svoju unikátnu šaržu a bezpečnostný list, kde nájdete všetky informácie o obsahu jednotlivých zložiek a testoch.


NAŠE PIGMENTY SÚ HYBRIDNÉ. Obsahujú starostlivo vyberanú zmes organickýcha anorganických farbív pre bezpečnosť a sýte výsledky s dlhou životnosťou bez nežiadúcichfarebných zmien.

Máte otázky? Opýtajte sa Dagmar.

Profesionálnej školiteľky PMU

V pracovné dni som tu pre vás od 10:00 do 16:00. Rada zodpoviem na Vaše otázky.