• Novinka
Ume
search
  • Ume
  • Ume
  • Ume
  • Ume
  • Ume

Ume

78,00 €
Doba dodania pracovné 1- 2 dni
3 ks

Ume Vegan lips line - 100% vegánsky hybridný PMU pigment na pery

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Popis

Intenzívny odtieň indickej ružovej - kombinácia špinavej ružovej a šťavnatej farby vodného melónu. Vysoko sýty odtieň, univerzálny pre každý farebný typ. Vďaka patentovanému zloženiu a NOVOXX technológii vás prekvapí komfortným a rýchlim zapracovaním pigmentu do pokožky a expresne rýchle bezproblémové hojenie. Pery vašich zákazničiek nikdy nevyzerali lepšie. Naše pigmenty si určite zamilujete !

Objem: 10ml

Farba: krycia, sýta ružovo-malinovo - melónová, šťavnatá neutrálna so studeným podtónom

Pigmenty Hanami na permanentný make-up. Pigmenty sa vyznačujú najvyššou mierou bezpečnosti zloženia a farmakologickej čistoty, bez alergénov, parabénov, alkoholu, kovov a dráždivých látok. Sú vyrobené namodernejšou technológiou v Nemecku a majú hneď niekoľko patentov, čo ich odlišuje od konkurencie. Medzi azda najdôležitejšie vlastnosti pigmentov Hanami patrí: sú AZO bezpečné pre odstránenie laserom a bez vniku karcinogénov, ASS technológia, ktorá zabezpečuje viac farby v koži aj pri komplikovanej pleti a Novoxx technológia, ktorá zabezpečuje expresne rýchle a komfortné hojenie, mikrobiálnu stalitu a žiarivé stabilné dlhotrvácne farby. Na Hanami pigmenty sa môžete spoľahnúť. Sú perfektnou voľbou ako pre začiatočníkov, tak pre profesionálov. Ak vám záleži na bezpečnosti a zdraví klientiek, voľte len certifikované pigmenty (REACH) z európskych zdrojov. Ak vám záleží na vašej reputácii, voľte stabilné kvalitné pigmenty, bez nežiadúcich farebných zmien s dlhou trvácnosťou.

Zloženie:

AQUA, CI 77891, HAMAMELIS VIRGINIANA DISTILLATE, CI 561300, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, PEG-8, ALCOHOL, AMMONIUM ACRYLATES COPOLYMER, METHYLPROPANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, POLYSORBATE 80, BUTYLENE GLYCOL, CI 56110, PHENYLPROPANOL, TRIDECETH-6 PHOSPHATE, DIPROPYLENE GLYCOL, GLYCERYL CAPRYLATE

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Každý pigment má svoju unikátnu šaržu a bezpečnostný list, kde nájdete všetky informácie o obsahu jednotlivých zložiek a testoch.


NAŠE PIGMENTY SÚ HYBRIDNÉ. Obsahujú starostlivo vyberanú zmes organickýcha anorganických farbív pre bezpečnosť a sýte výsledky s dlhou životnosťou bez nežiadúcichfarebných zmien.

Máte otázky? Opýtajte sa Dagmar.

Profesionálnej školiteľky PMU

V pracovné dni som tu pre vás od 10:00 do 16:00. Rada zodpoviem na Vaše otázky.