• Novinka
Deigo
search
  • Deigo
  • Deigo
  • Deigo
  • Deigo
  • Deigo

Deigo

78,00 €
Doba dodania pracovné 1- 2 dni
3 ks

Deigo Vegan lips line - malinovo-červený vegánsky pigment na pery

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Popis

Klasická červená s malinovým nádychom. Môže byť použitý samostatne vďaka svojej vysokej krycej schopnosti alebo na zvýraznenie iných farieb. Vrstvením docielite rôzne intenzity a odtiene. Silne krycí pigment vám zaručí dokonalé výsledky a uľahčí prácu. Pigment je možné kombinvať aj s inými odtieňmi VEGAN línie. Vďaka patentovanému zloženiu a NOVOXX technológii vás prekvapí komfortným a rýchlim zapracovaním pigmentu do pokožky a expresne rýchle bezproblémové hojenie. Pery vašich zákazničiek nikdy nevyzerali lepšie. Naše pigmenty si určite zamilujete !

Obsah: 10 ml

Pigmenty Hanami na permanentný make-up. Pigmenty sa vyznačujú najvyššou mierou bezpečnosti zloženia a farmakologickej čistoty, bez alergénov, parabénov, alkoholu, kovov a dráždivých látok. Sú vyrobené namodernejšou technológiou v Nemecku a majú hneď niekoľko patentov, čo ich odlišuje od konkurencie. Medzi azda najdôležitejšie vlastnosti pigmentov Hanami patrí: sú AZO bezpečné pre odstránenie laserom a bez vniku karcinogénov, ASS technológia, ktorá zabezpečuje viac farby v koži aj pri komplikovanej pleti a Novoxx technológia, ktorá zabezpečuje expresne rýchle a komfortné hojenie, mikrobiálnu stalitu a žiarivé stabilné dlhotrvácne farby. Na Hanami pigmenty sa môžete spoľahnúť. Sú perfektnou voľbou ako pre začiatočníkov, tak pre profesionálov. Ak vám záleži na bezpečnosti a zdraví klientiek, voľte len certifikované pigmenty (REACH) z európskych zdrojov. Ak vám záleží na vašej reputácii, voľte stabilné kvalitné pigmenty, bez nežiadúcich farebných zmien s dlhou trvácnosťou.

Zloženie: CI 56110, AQUA, HAMAMELIS VIRGINIANA DISTILLATE, CI 561300, CI 77891, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, PEG-8, ALCOHOL, AMMONIUM ACRYLATES COPOLYMER, METHYLPROPANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, POLYSORBATE 80, BUTYLENE GLYCOL, PHENYLPROPANOL, TRIDECETH-6 PHOSPHATE, DIPROPYLENE GLYCOL, GLYCERYL CAPRYLATE ROPANOL, TRIDECETH-6 PHOSPHATE, DIPROPYLENE GLYCOL, GLYCERYL CAPRYLATE

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Každý pigment má svoju unikátnu šaržu a bezpečnostný list, kde nájdete všetky informácie o obsahu jednotlivých zložiek a testoch.


NAŠE PIGMENTY SÚ HYBRIDNÉ. Obsahujú starostlivo vyberanú zmes organickýcha anorganických farbív pre bezpečnosť a sýte výsledky s dlhou životnosťou bez nežiadúcichfarebných zmien.

Máte otázky? Opýtajte sa Dagmar.

Profesionálnej školiteľky PMU

V pracovné dni som tu pre vás od 10:00 do 16:00. Rada zodpoviem na Vaše otázky.