Fixačné sérum

 20,50 vrátane DPH

sérum zabraňujúce úniku tekutín a pigmentov po PMU

Na sklade

Ahoj kalkulačka
Katalógové číslo: 64 Kategórie:

Popis

Fixačné sérum ®️🌸🌼🐝🌀
Objem 100ml.
Sérum zabraňujúce úniku tekutín a pigmentov po PMU.
🌀 ZLOŽENIE:
✔️PIGMENT BOOSTER® COMPLEX 3
– Špeciálna kombinácia zložiek, ktoré spolu tvoria kompozíciu pre synergické spolunažívanie. Výsledkom je kvalitatívna zmena stavu pokožky, ktorá umožňuje účinnejšie a rýchlejšie dodávanie pigmentov.
✔️VODA Z LEVANDUĽOVÝCH KVETOV
-Regeneruje kožné bunky a zlepšuje štruktúru pokožky, má hojivý účinok na rany, podporuje hojenie povrchových jaziev, uľahčuje uzatváranie rán, upokojuje podráždenie, červenú pokožku, má antiseptický a protizápalový účinok.
✔️VODA Z CHEMĽOVÝCH KVETOV
-Osviežuje mikrocirkuláciu, má adstringentný, čistiaci účinok, preto je vhodný proti trvalému začervenaniu kože, na upokojenie opuchov a nedostatočné príznaky obehového systému.
✔️PROPOLISOVÁ TINKTÚRA
– Propolis je neuveriteľne všestranný materiál v alternatívnej medicíne tak externe, ako aj interne. Aktivuje fagocyty, je širokospektrálne antibiotikum, je adstringentné, má antivírusový, baktericídny, antiseptický, protizápalový a upokojujúci účinok, je antiedém a antiparazitický antioxidant, uľahčuje hojenie rán. Má dermatologický účinok, je schopný riadiť hojenie tkanív a pomáha predchádzať tvorbe jaziev.
✔️MODRÝ KAMILKOVÝ ESENCiÁLNY OLEJ
Je to jeden z najúčinnejších a najsilnejších protizápalových bylinkových éterických olejov. Je upokojujúci a protizápalový, antimikrobiálny, vhodný na tlmenie podráždenej pokožky, zmiernenie začervenania a ružovky, zníženie alergickej reakcie, obnovenie rovnováhy pokožky, regeneráciu a mierne čistenie.
🌀 POPIS:
Adstringentný gél, zabraňuje úniku tkanivovej tekutiny a pigmentu. Vďaka svojmu špeciálnemu obsahu, ktorý obsahuje Pigment Booster® Complex 3, sú bodné kanály rýchlejšie uzavreté a pigmenty uzatvárajú do pokožky. Preto začína proces hojenia a zaisťuje krajší konečný výsledok. Pomáha predchádzať zápalom vďaka svojim zložkám. 100% prírodná kozmetika, obsahuje iba prírodné rastlinné prísady.
🌀 VYUŽITIE:
Odporúča sa najmä na obočie, pery, permanentný make-up a tetovanie tela. Po tetovaní, po očistení a dezinfekcii pokožky naneste na čerstvé tetovanie tenkú vrstvu. Neotierajte ho, nechajte absorbovať a pracovať. Nepoužívajte ho na očné viečka, pretože by to mohlo spôsobiť popálenie očí. V tejto citlivej oblasti sa odporúča používať krém na očné linky.
🌀 ÚČINOK:
Jeho zložky pomáhajú zjemniť hojenie tetovaní, majú hojivé účinky na rany, adstringentné, protizápalové, upokojujúce a opuchové upokojujúce účinky, uľahčujú hojenie povrchových poranení a podporujú hygienu tetovania.
➡️ RADA: Na vatovú tyčinku aplikujte malé množstvo séra a natrite na pigmentovanú oblasť po ukončení pigmentácie ako posledný krok. Sérum nechajte vstrebať. Nezotierajte. Absorbuje sa rýchlo. Takmer okamžite zastaví únik tekutiny z ošetrenej oblasti, takže nie je potrebné odsávanie výpotku. Navyše urýchli hojenie rán a zabráni infekcii a zredukuje opuch. Zabráni úniku pigmentov z pokožky a výrazne zlepší proces hojenia a maximálny výsledok pigmentácie .