Úvodná stránka

Podkategórie

 • Pigmenty

  Najkvalitnejšie pigmenty pre permanentný make-up, pri ktorých boli použité inovatívne technológie tak, aby spĺňali kvalitatívne štandardy zdravotne nezávadného produktu a aby sa po zahojení pigmentácie dosiahol najlepší pracovný efekt.

  Práca s týmito farbivami je jednoduchá, pigmentácie sa úžasne hoja a zostávajú sýte po dlhú dobu. Pigmenty sú veľmi tekuté aj napriek vysokej koncentrácii pigmentu a sú obzvlášť vhodné pre rýchlo pracujúcich linergistov.

  Pigmenty Hanami spĺňajú požiadavky

  Nariadenie EÚ (EÚ) 2020/2081 o tetovaní a permanentnom make-upe na základe nariadenia EÚ (ES) 1907/2006 a (ES) 528/2012 v kombinácii s (ES) 1223/2009.

 • Príslušenstvo

  Na našom e-shope nájdete všetko, čo potrebujete pre dokonalé výsledky pigmentácie a uľahčenie práce pmu atistu. V nasledujúcej sekcii „PRÍSLUŠENSTVO“ vám prinášame najžiadanejšie pomôcky na vymeriavanie správneho tvaru obočia, pier a liniek. Kvalitné ceruzky, fixky, perá, kompasy, štetce, pasty ... až po ochranné pracovné pomôcky. Nájdete u nás aj profesionálny prístroj na permanentný make-up a ihly/cartridge. Sortiment neustále rozširujeme, aby sme vám priniesli tie najlepšie pomôcky, čo trh ponúka.

 • Kozmetika

  OBJAVUJTE  A POUŽÍVAJTE SKUTOČNÉ, ÚČINNÉ, PRÍRODNÉ INGREDIENCIE PRE KRÁSNU A ZDRAVÚ POKOŽKU! 

  Pri pigmentácii dochádza k narušeniu pleti. Liečia dobrými účinnými látkami zabezpečí, že proces tetovania nie je taký nepríjemný , proces hojenia je rýchlejší a hladší a výsledky budú po zahojení oveľa krajšie. Spomínané faktory prirodzene ovplyvňujú trvácnosť farieb v hĺbke pokožky. Kozmetika ROSA obsahuje iba prírodné zložky, ktoré rýchlo, za pár minút privedú pokožku do stavu, v ktorom ľahko, bez odporu prijme a udrží pigmenty. Zložky, ktoré optimalizujú proces hojenia. To vie ROSA Herbal Skin Care®.

Počet produktov: 147

Zobrazuje sa 1-72 z 147 položiek

Aktívne filtre