Pigmenty Hanami® sú vysokokvalitné pigmenty na permanentný make-up, ktoré boli vytvorené pomocou inovatívnej a patentovanej technológie NOVOXX TECHNOLOGY. Vďaka tejto technológii sú pigmenty Hanami® odolné, stabilné a silne pigmentované, čo ich odlišuje od mnohých pigmentov dostupných na trhu. Pigmenty Hanami® boli vybrané, vylepšené a starostlivo kontrolované mnohými odborníkmi. Vytvorili tie najlepšie farby, pomocou ktorých dosiahneme vynikajúce výsledky pigmentácie po zahojení.
Inovatívna technológia NOVOXX® TECHNOLOGY používaná v Hanami Pigments je 100% biologicky kompatibilná s našim telom, čo prakticky vylučuje akékoľvek alergické reakcie a spôsobuje, že naše telo sa nespráva k farbivu ako k cudzorodej látke, ktorú sa snaží vylúčiť von z pokožky. Novoxx® stabilizuje mikrobiálnu čistotu a kombináciou minerálnych látok pôsobí protizápalovo a napomáha procesu hojenia pigmentácie. Okrem toho NOVOXX® pôsobí antioxidačne, čo predlžuje životaschopnosť pigmentov v pokožke a pigmentácia sa stáva stabilnejšia a odolnejšia po zahojení a eliminuje sa aj potreba viacerých úprav (korekcií) na dosiahnutie požadovaného výsledku pigmentácie. Použitie NOVOXX® v pigmentoch Hanami pomohlo nahradiť niektoré pigmenty (farby) použité na výrobu samotného farbiva, čo zvýšilo jas a intenzitu farieb.
Pigmenty Hanami® sa vyrábajú v nemeckom laboratóriu, ktoré spĺňa najvyššie štandardy sterility, ako aj vo farmaceutických továrňach. Výsledkom je, že pigmenty Hanami® spĺňajú všetky požadované právne normy v súlade s uznesením Rady Európy (ResAP 2008).
Pigmenty Hanami sú odolné voči vonkajším vplyvom. Ich zloženie neobsahuje alkohol, ani oxidy železa, takže pigmenty sa nemenia na nežiaducu červenú, ružovú alebo lososovú farbu.

Hanami PMU Hair Stroke pigmenty
Hanami Microblading pigmenty
Hanami lips line